Choć tegoroczne lato nie należało może do upalnych, to jego zakończenie z pewnością rozgrzeje mieszkańców naszej gminy. Słoneczne rytmy reagge, jakie prezentuje nasz muzyczny gość, bez wątpienia gwarantują dobrą zabawę. Na Żeglarskie Pożegnanie Lata zapraszamy w sobotę 16 września od godziny 11.00 do Przystani Żeglarskiej w Kolbudach. Bawimy się do późnego wieczora. Gwiazdą imprezy będzie Kamil Bednarek z zespołem.  

Nastoletnie dziewczyny wieszają jego plakaty, a ich matki marzą o takim zięciu. Gdy pojawia się na scenie nie sposób ustać w miejscu. Radosne rytmy, pogodne usposobienie, szczery uśmiech i charakterystyczna fryzura  – to znak rozpoznawczy Kamila Bednarka.

- Chciałbym gorąco zaprosić naszych mieszkańców na pożegnanie tego, dość chłodnego niestety lata – mówi wójt Leszek Grombala. – Tradycyjnie już spotykamy się nad jeziorem w Kolbudach. Jestem przekonany, że dobór tegorocznych gwiazd gwarantuje dobrą muzykę i doskonały humor. O to jestem zresztą spokojny. Nasi mieszkańcy niejednokrotnie udowadniali, że lubią i potrafią się świetnie bawić.

Oprócz wspomnianej już muzycznej gwiazdy na uczestników festynu czeka spora dawka dobrego humoru w krakowskim wydaniu, którą „zaaplikuje” nam Kabaret pod Wyrwigroszem.

W Gminnej Przystani Żeglarskiej spotykamy się już o godzinie 11.00. Regaty żeglarskie, wyścigi kajakowe, niezwykle lubiane przejażdżki łodzią motorową – to atrakcje, którymi rozpoczniemy ten długi i aktywny dzień.

Od godziny 17.00 rozpocznie się live cooking, czyli gotowanie na żywo. Chętni będą mogli przyglądać się jak powstają - i próbować jak smakują - potrawy przygotowane przez doskonałych kucharzy. Nie zabraknie ciekawych konkursów i - jak zwykle przy takich okazjach - propozycji dla najmłodszych uczestników festynu.

Na naszej scenie od godziny 17.00 prezentować się będą zespoły Mini Max i Grupa Muzycznego Wsparcia. Występy gwiazd wieczoru rozpocznie Kabaret pod Wyrwigroszem, którego występ rozpocznie się o godzinie 19.00. Od godziny 20.00 królowały będą słoneczne dźwięki reagge w wykonaniu zespołu Kamila Bednarka.