Przed nami Dzień Kobiet. Stało się już tradycją, że każdego roku - w dniu 8 marca - Wójt Gminy Kolbudy zaprasza mieszkanki naszej gminy na występy gwiazd i prawdziwych legend polskiej sceny. Mec, Wodecki, Połomski, Rybiński to tylko niektórzy z gości, którzy w minionych latach zaśpiewali specjalnie dla naszych Pań z okazji ich święta. Tym razem w Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy wystąpi znany i lubiany kabaret Łowcy. B, który zaprezentuje swój najnowszy program „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”.  Spotykamy się w czwartek 8 marca o godzinie 20.00! Wstęp oczywiście bezpłatny.

Chociaż to Panie będą honorowymi gośćmi kabaretowego wieczoru,  nie obrazimy się, jeżeli odwiedzą nas w towarzystwie Panów.

Zobaczcie co na temat swojego występu mają do powiedzenia sami Łowcy.B:

„4 Jeźdźców Apoklaplipsy kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B

Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015r, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już nasz trzeci program.

Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.

Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.
Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna  więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)
Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, który mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahamy się wszystkich naszych atutów użyć na Was!

Zobacz czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Zapraszamy na nasz spektakl „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”!

Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani.

Dlaczego apoklaplipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem