W sobotę 19 maja w sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach królować będzie taniec. Zapraszamy wszystkich, którzy zupełnie za darmo chcą spróbować swoich sił na parkiecie, a przy okazji spalić trochę kalorii. Zajęcia Zumby, Salsy i tańca użytkowego poprowadzą instruktorzy Justyna Rekowska i Bartosz Maciejewicz.

Program 

  • 12.00 - 13.00 Taniec użytkowy dla par
  • 13.00 - 14.00 Salsa solo
  • 14.00-15:30 Masterclass Zumba

Taniec użytkowy

Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, discofox, "2 na 1" to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Jest to taniec prosty a jednocześnie niezwykle widowiskowy. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciąga uwagę i wzbudza podziw oglądających. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce.

Salsa solo

Podczas zajęć ukształtujesz swój własny, niepowtarzalny styl i nabierzesz ruchów charakterystycznych dla partnerki w tańcu. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie, więcej wewnętrznej radości, poprawić swoją koordynację i kondycję, te zajęcia są dla Ciebie!

Zumba

Zumba to zajęcia fitness dobre dla każdego. Taniec, luz i spalanie kalorii, że aż dymi! Porywająca, latynoska muzyka sprawia, że nikt nie czuje, że Zumba wyciska z niego ostatnie poty. Bawiąc się jak dziecko modelujesz sylwetkę.

Prowadzący

Justyna Rekowska, znana również jako Reko, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 14 lat. Swój styl kształtowała u wielu trenerów, a od prawie sześciu lat sama jest instruktorką Zumby. W swoim tańcu stara się, aby nigdy nie zabrakło w nim dużej ilości energii. Zdobywa swoją wiedzę i doświadczenie podczas licznych wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Bartosz Maciejewicz, człowiek z olbrzymią pasją do tańca i wulkan pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wokół. Dawka humoru, garść ciekawych tanecznych kroków, duża szklanka radości i litry potu podgrzewane w gorącej atmosferze do utraty kalorii to najlepsza recepta na wiosenne przesilenie. Jako lekarstwo zmiksowane z energetyczną muzyką można zażywać codziennie, w dowolnych ilościach.

Oprac. na podstawie nadesłanych materiałów.