Harmonogram treningów i zajęć 

RODZAJ ZAJĘĆ DLA KOGO? MIEJSCE DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR
AEROBIK wszyscy Kolbudy -  ZKPIG środa 20.00 - 21.00 Renata Luśnia
AEROBIK seniorzy Kolbudy - sala GOK poniedziałek czwartek 9.00 - 10.00 Renata Rakoczy
AEROBIK seniorzy Jankowo - budynek sportu i rekreacji wtorek 19:15 - 20:15 Renata Luśnia
AEROBIK seniorzy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji   wtorek 10:00 - 11:00 Renata Rakoczy
AEROBIK wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji poniedziałek 19:00 - 20:00 Ewelina Bork
AEROBIK wszyscy Bielkówko -  ZKiW poniedziałek 19.30 - 20.30 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy świetlica wiejska w Bąkowie ul. Otomińska wtorek 18:00 - 19:00 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy Pręgowo - sala SP czwartek 18:00 - 19:00 Renata Luśnia
JOGA wszyscy Kolbudy -  ZKPIG czwartek 17:30 - 19:00 Anna Cybulska
JOGA wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji,                     ul. Glazurowa 1 piątek 18:30 - 20:00 Renata Rakoczy
JOGA wszyscy Jankowo - budynek sportu i rekreacji środa 18:00 - 19:30 Anna Cybulska
PIŁKA NOŻNA rocznik 2005/2006 Kowale - stadion* poniedziałek
środa
czwartek
17:30 - 19:00
20:30 - 22:00
16:30 - 18:00
Maciej Sikorski
PIŁKA NOŻNA rocznik 2007/2008 Kolbudy - sala ZKPiG wtorek
czwartek
sobota
17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
10:30 - 14:30
Rafał Stencel
PIŁKA NOŻNA rocznik 2001 orlik*                       stadion Kowale*     poniedziałek środa        piątek 17.00 - 18.30      Tomasz Czajko
PIŁKA NOŻNA rocznik 2002/2003 orlik* poniedziałek środa        piątek 17.30-19.00    Rafał Lewandowski
PIŁKA NOŻNA rocznik 2004 Kolbudy - stadion poniedziałek
środa
czwartek
16:00 - 17:30 Krystian Rybicki
PIŁKA NOŻNA rocznik 2009/2010 orlik* poniedziałek  środa     czwartek 17:00 - 18:30 Wojciech Szczudło
SZACHY dzieci i młodzież Pręgowo -SP wtorek 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY

dzieci i młodzież

Lublewo - ZKiW czwartek 12.30 - 14.00 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Kolbudy - ZKPiG czwartek 14.20 - 16.35 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW środa 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe* poniedziałek 16:30 - 18:00 gr I    15:50 - 16:30 gr III Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe* środa            15:30 - 17:00 gr II    16:30 - 18:00 gr I Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe* wtorek
czwartek
15:30 - 16:30 gr III 16:30-18:00 gr II Henryk Skwirowski
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Otomin środa      czwartek  17:00 - 18:00 Filip Falkiewicz
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Dni oraz godziny zajęć zostaną podane po spotkaniu organizacyjnym Anna Cieplińska
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież
ZUMBA wszyscy Kolbudy ZKPIG wtorek 20:30 - 21:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA wszyscy ZKiW Bielkówko    piątek 19:30 - 20:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA DZIECIĘCA DZIECI SZKOŁA PODSTAWOWA Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji czwartek 17:30 - 18:30 Bartosz Maciejewicz
PILATES wszyscy Lublewo - świetlica wiejska czwartek 19:20 - 20:20 Renata Luśnia
GIMNASTYKA wszyscy Bielkówko-ZKiW sobota 10:00 - 11:00 Renata Luśnia
ZAPASY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW poniedziałek
środa
piątek
17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
Jakub Plichta
* - Informacja o aktualnych miejscach i godzinach zajęć udziela Referat Sportu i Rekreacji pod numerem telefonu 58 691 05 37