Harmonogram treningów i zajęć 

RODZAJ ZAJĘĆ DLA KOGO? MIEJSCE DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR
AEROBIK wszyscy Kolbudy -  ZKPIG środa 20.00 - 21.00 Renata Luśnia
AEROBIK seniorzy Kolbudy - sala GOK poniedziałek czwartek 9.30 - 10.30 Renata Rakoczy
AEROBIK wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji poniedziałek 19:00 - 20:00 Ewelina Bork
AEROBIK wszyscy Bielkówko -  ZKiW poniedziałek 19.30 - 20.30 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy Pręgowo - sala SP czwartek 18:00 - 19:00 Renata Luśnia
JOGA wszyscy Kolbudy -  ZKPIG czwartek 17:30 - 19:00 Anna Cybulska
JOGA wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji,                     ul. Glazurowa 1 piątek 18:30 - 20:00 Renata Rakoczy
PIŁKA NOŻNA rocznik 2005/2006 Kowale - stadion*  wtorek     piątek 18:30 - 19:45        17:15 - 19:00 Maciej Sikorski
PIŁKA NOŻNA 2007/2008 Kolbudy - sala ZKPiG wtorek czwartek sobota 17:00 - 18:30        17:00 - 18:30       10:30 - 14:30 Rafał Stencel
PIŁKA NOŻNA rocznik 1999/2000 orlik*                            orlik*                      Kolbudy stadion*   poniedziałek środa        piątek 19.00 - 20.30     Robert Jędrzejczak
PIŁKA NOŻNA rocznik 2001 orlik*                       stadion Kowale*     poniedziałek środa        piątek   17.00 - 18.30      Tomasz Czajko
PIŁKA NOŻNA rocznik 2002/2003 orlik* poniedziałek środa        piątek 17.30-19.00    Rafał Lewandowski
PIŁKA NOŻNA rocznik 2004 orlik* poniedziałek wtorek               środa 14:30 - 16.00        15.00 - 16.30         16:00 - 17:30 Przemysław Kozioł
PIŁKA NOŻNA rocznik 2009/2010 orlik* poniedziałek  środa     czwartek 16:00 - 17.30        17.30 - 19.00         15:30 - 17:00 Wojciech Szczudło
SZACHY dzieci i młodzież Pręgowo -SP wtorek 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY

dzieci i młodzież

Lublewo - ZKiW czwartek 12.30 - 14.00 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Kolbudy - ZKPiG czwartek 14.20 - 16.35 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW środa 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe* poniedziałek 16:30 - 18:00 gr I    15:50 - 16:30 gr III Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe* środa            15:30 - 17:00 gr II    16:30 - 18:00 gr I Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież korty tenisowe*  wtorek czwartek  15:30 - 16:30 gr III 16:30-18:00 gr II Henryk Skwirowski
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Otomin środa      czwartek  17:00 - 18:00 Filip Falkiewicz
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Łapino poniedziałek 17:00 - 18:00 gr. Zaawansowana Katarzyna Sachanowicz
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Łapino wtorek 16:00 - 17:00  Katarzyna Sachanowicz
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Łapino środa 17:00 - 18:00  Katarzyna Sachanowicz
ZUMBA wszyscy Kolbudy ZKPIG wtorek 20:30 - 21:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA wszyscy ZKiW Bielkówko    piątek 19:30 - 20:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA DZIECIĘCA DZIECI SZKOŁA PODSTAWOWA Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji czwartek 17:15 - 18:15 Bartosz Maciejewicz
AEROBIK  seniorzy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji wtorek 10:00 - 11:00 Renata Rakoczy
PILATES wszyscy Lublewo - świetlica wiejska czwartek 19:20 - 20:20 Renata Luśnia
GIMNASTYKA DLA SENIORÓW wszyscy Bielkówko-ZKiW sobota 10:00 - 11:00 Renata Luśnia
ZAPASY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW poniedziałek 17:30 - 19:30 Marian Pauls
środa 17:30 - 19:30
piątek 17:30 - 19:30
* - zajęcia odbywają się w zmienionym harmonogramie oraz miejscu w okresie od września do marca 2017. Informacja o aktualnych miejscach i godzinach zajęć udziela Referat Sportu i Rekracji pod numerem telfonu 58 691 05 37