Harmonogram treningów i zajęć 

RODZAJ ZAJĘĆ DLA KOGO? MIEJSCE DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR
AEROBIK wszyscy Kolbudy -  ZKPIG środa 20.00 - 21.00 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy Kolbudy - sala GOK poniedziałek
czwartek
9.30 - 10.30 Renata Rakoczy
AEROBIK wszyscy Jankowo - budynek sportu i rekreacji wtorek 19:15 - 20:15 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji   środa 19:00 - 20:00 Ewelina Bork
AEROBIK wszyscy Bielkówko -  ZKiW poniedziałek 19.30 - 20.30 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy świetlica wiejska w Bąkowie ul. Otomińska wtorek 18:00 - 19:00 Renata Luśnia
AEROBIK wszyscy Pręgowo - sala SP czwartek 18:00 - 19:00 Renata Luśnia
JOGA wszyscy Kolbudy -  ZKPIG czwartek 17:30 - 19:00 Anna Cybulska
JOGA wszyscy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Glazurowa 1 piątek 18:30 - 20:00 Renata Rakoczy
JOGA wszyscy Jankowo - budynek sportu i rekreacji środa 18:00 - 19:30 Anna Cybulska
PIŁKA NOŻNA rocznik 2005/2006 Kowale - stadion* poniedziałek
środa
czwartek
17:30 - 19:00
20:30 - 22:00
16:30 - 18:00
Maciej Sikorski
PIŁKA NOŻNA rocznik 2007/2008 Kolbudy - sala ZKPiG wtorek
czwartek
sobota
17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
10:30 - 14:30
Rafał Stencel
PIŁKA NOŻNA rocznik 2001 orlik*
stadion Kowale*    
poniedziałek
środa
piątek
17.00 - 18.30      Tomasz Czajko
PIŁKA NOŻNA rocznik 2002/2003 orlik* poniedziałek
środa
piątek
17.30-19.00    Rafał Lewandowski
PIŁKA NOŻNA rocznik 2004 Kolbudy - stadion poniedziałek
środa
czwartek
16:00 - 17:30 Krystian Rybicki
PIŁKA NOŻNA rocznik 2009/2010 orlik* poniedziałek
środa
czwartek
17:00 - 18:30 Wojciech Szczudło
SZACHY dzieci i młodzież Pręgowo -SP wtorek 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY

dzieci i młodzież

Lublewo - ZKiW czwartek 12.30 - 14.00 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Kolbudy - ZKPiG czwartek 14.20 - 16.35 Krzysztof Jurkiewicz
SZACHY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW środa 13.30 - 15.45 Krzysztof Jurkiewicz
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież ZKPIG Kolbudy poniedziałek 16:30 - 17:30 gr I   
17:30 - 19:00 gr II
Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież ZKPIG Kolbudy środa            17:30 - 18:30 gr II Henryk Skwirowski
TENIS ZIEMNY dzieci i młodzież ZKPIG Kolbudy piątek 15:00 - 16:00 gr I Henryk Skwirowski
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Otomin środa
czwartek 
17:00 - 18:00 Filip Falkiewicz
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież Dni oraz godziny zajęć zostaną podane po spotkaniu organizacyjnym Anna Cieplińska
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież
ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE dzieci i młodzież
ZUMBA wszyscy Kolbudy ZKPIG wtorek 20:30 - 21:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA wszyscy ZKiW Bielkówko    piątek 19:30 - 20:30 Bartosz Maciejewicz
ZUMBA DZIECIĘCA DZIECI SZKOŁA PODSTAWOWA Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji czwartek 17:15 - 18:15 Bartosz Maciejewicz
AEROBIK seniorzy Kowale - Budynek Kultury, Sportu i Rekreacji wtorek 10:00 - 11:00 Renata Rakoczy
PILATES wszyscy Lublewo - świetlica wiejska czwartek 19:20 - 20:20 Renata Luśnia
GIMNASTYKA wszyscy Bielkówko-ZKiW sobota 10:00 - 11:00 Renata Luśnia
ZAPASY dzieci i młodzież Bielkówko-ZKiW poniedziałek
środa
piątek
17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
Jakub Plichta
* - Informacja o aktualnych miejscach i godzinach zajęć udziela Referat Sportu i Rekracji pod numerem telfonu 58 691 05 37