Jak już informowaliśmy Wójt Gminy Kolbudy ogłosił konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kowalach. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty do 13 lutego. Nabór na inne stanowiska w nowej placówce, w tym kadry nauczycielskiej, prowadzony będzie dopiero po wyłonieniu osoby, która pokieruje szkołą. Konkursy na poszczególne stanowiska ogłosi nowy dyrektor.

Po informacji o ogłoszeniu konkursu na dyrektora budowanej właśnie szkoły w Kowalach dokumenty aplikacyjne składać zaczęły również osoby zainteresowane podjęciem pracy nauczyciela w nowej placówce. Informujemy, że nabór taki nie jest w tej chwili prowadzony. Rozpocznie się dopiero po wyłonieniu Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kowalach. Prosimy więc o wstrzymanie się ze składaniem dokumentów aplikacyjnych w Urzędzie Gminy Kolbudy.

Wszystkie zainteresowane podjęciem pracy w szkole osoby prosimy o śledzenie naszych serwisów informacyjnych. O rozpoczęciu naboru na inne stanowiska w nowej placówce będziemy informować na bieżąco. U nas znajdziecie Państwo również wykaz wymaganych dokumentów jakie należy dołączyć do podania o pracę.