Drodzy Maturzyści! Macie unikalną okazję by sprawdzić się przed nadchodzącym Egzaminem Dojrzałości z matematyki. MAGNESIUM oraz Gmina Kolbudy organizują Drugą Kolbudzką Próbną Maturę z „Matmy” - zapraszamy do wspólnego zmierzenia się z przykładowym egzaminem maturalnym (w zakresie podstawowym) połączonym z omówieniem oraz oceną zadań.

W piątek 23 marca 2018 r. o godzinie 16:00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach spotkamy się najpierw na regulaminowe 170 minut - sam na sam z autorskim zestawem zadań przygotowanym przez specjalistów związanych z Magnesium - pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczonych nauczycieli oraz współpracowników Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (to wyjątkowy zestaw zadań - takiego nikt wcześniej nie widział!).

Bezpośrednio po egzaminie rozpoczynamy omówienie zadań - zatrzymamy się przy każdym z nich, przegadamy różne możliwości rozwiązania, powiemy jak zostałoby ono ocenione - w ten sposób każdy w Was będzie mógł przydzielić sobie odpowiednią liczbę punktów. Po zakończeniu naszego spotkania wiadomo będzie jak poszło - gdzie są Wasze mocne strony a nad czym warto się jeszcze - w ciągu tych ostatnich tygodni - pochylić. Wszystko w nieco mniej sztywnej atmosferze niż podczas prawdziwej matury!

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kolbudy - nie tylko tegorocznych maturzystów – również przyszłoroczni maturzyści mogą spróbować swoich sił już dziś!

Ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej liczby arkuszy egzaminacyjnych, prosimy o rejestrację:

za pośrednictwem strony magnesium.edu.pl
emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebooku Magnesium (facebook.com/magnesium.edu/).

Udział w próbnej maturze jest bezpłatny.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy do 16 marca.