W poniedziałek 16 lipca rozpoczynamy tradycyjny cykl seansów filmowych dla dzieci „Letnie kino malucha”. To atrakcyjna oferta dla naszych najmłodszych mieszkańców. Bezpłatnie - od kilku już lat - proponujemy dzieciom najpopularniejsze, animowane produkcje filmowe. To bajki, które zna cały świat. Jeszcze niedawno gościły na afiszach największych kin. Teraz zobaczycie je w naszej Sali Koncertowej!

W klimatyzowanej sali spotykać się będziemy od poniedziałku do piątku w terminach 16 lipca - 17 sierpnia. Zawsze o godzinie 10.00. Odstępstwo od reguły stanowić będzie świąteczna środa 15 sierpnia. Tego dnia seans się nie odbędzie.

Mamy nadzieję, że przygotowana oferta, tak jak to miało miejsce dotychczas, spotka się z akceptacją młodych widzów i ich opiekunów.

Co w naszym repertuarze? Nie tolerujemy staroci! W ofercie mamy tylko filmy, które dopiero zeszły z kinowych ekranów. Za zupełną darmochę oferujemy najmłodszym bajki, o których mówią wszyscy. Gwarantujemy wysoką jakość obrazu i dźwięku i dobrą atmosferę.

O tym jaki film wyemitujemy danego dnia dowiadywać się można pod numerem telefonu (58) 691-05-21. Więcej szczegółów na temat planowanego repertuaru znajdziecie też państwo na naszym FB. Zachęcamy do odwiedzania www.facebook.com/kolbudy