Przez kilka miesięcy rywalizowali o miano najlepszego tenisisty. Na kortach w Kolbudach nie brakowało walki, emocji i zaangażowania. W miniony weekend poznaliśmy tego, który w cyklu pięciu turniejów z rakietą radził sobie najlepiej. Tryumfatorem tegorocznej edycji Grand Prix Kolbud został Robert Okuniewski z Bielkówka.

- W sobotę 22 września odbył się ostatni, finałowy turniej z serii Grand Prix Kolbud w tenisie ziemnym - mówi Karol Skwirowski, współorganizator zawodów. - Od maja do września na kortach tenisowych w Kolbudach podziwialiśmy pojedynki 24 zawodników, którzy włączyli się do walki o zwycięstwo w całym cyklu. Do rozegrania mieli pięć turniejów z czego punkty z czterech najlepszych liczyły się do końcowej klasyfikacji.

W finałowym turnieju wygrał Robert Okuniewski, młody zawodnik z Bielkówka, który okazał się bezkonkurencyjny i przypieczętował swoje zwycięstwo w całym cyklu. Drugie miejsce zajął Leon Binkiewicz z Pruszcza Gdańskiego a na trzecim miejscu uplasował się Wojciech Piotrowicz z Kolbud. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do rywalizacji, zwycięzcom serdecznie gratulujemy!