Przed nami kolejna - piąta już - edycja wydarzenia, które cieszy się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców. To rodzinna impreza, która potrafi dostarczać emocji uczestnikom „od lat 5 do 105”. Co to takiego? Oczywiście „Planszogranie”, czyli gratka dla miłośników klasycznych gier planszowych. Zamiast popularnych konsoli proponujemy tradycyjne kostki, pionki i miłe spędzenie czasu w sympatycznym towarzystwie. Spotykamy się w sobotę 1 grudnia br. w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Zaczynamy o godzinie 11.00 i bawimy się do 17.00.

Dotychczasowe edycje „Planszogrania” w Kolbudach dowiodły, że mieszkańcy gminy Kolbudy wysoce cenią sobie tę klasyczną formę rywalizacji. Duży wybór gier dostarczał sporo radości licznym uczestnikom imprezy. Naszą salę odwiedzały całe rodziny. Rodzice rywalizowali nie tylko ze swoimi pociechami, ale również z organizatorami, którzy wcielali się w rolę instruktorów i przewodników po, często dość skomplikowanych, regułach planszowych nowości.

Jak zwykle na miejscu będzie działać wypożyczalnia gier planszowych dla każdego gracza, niezależnie od wieku. Tym razem poza konkursami i turniejami dla najmłodszych przygotowano również propozycję dla bardziej dojrzałych graczy - zagramy w polską edycję gry "Paperback", która niedawno miała premierę.

Zapraszamy wszystkich na dobrą zabawę z grami planszowymi! Udział w „Planszograniu” jest bezpłatny. Podczas imprezy będzie można dokonać zakupów, które pomogą rodzinnie, ciekawie i twórczo spędzać długie jesienne wieczory.