W czwartek 31 stycznia br. punktualnie o godzinie 19.00 rozpoczniemy nabór na, dofinansowane przez Gminę Kolbudy, zajęcia „Ferie z rakietą 2019”. Uczestnicy poznawać będą podstawy gry w tenisa i squasha. Zajęcia odbywać się będą w Kowalach przy ulicy Zeusa 84 w obiektach spółki Stangiel. Odpłatność za udział dziecka w - zaplanowanym na pięć dni turnusie - jaką poniosą rodzice lub opiekunowie wyniesie 80 złotych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą kwotę 50 złotych. Na uczniów z Gminy Kolbudy kształcących się w szkołach podstawowych i gimnazjach czeka 60 miejsc (30 na każdym turnusie). Decyduje kolejność zgłoszeń.

W CZWARTEK 31 STYCZNIA 2019 ROKU, PUNKTUALNIE O GODZINIE 19.00, POD TEKSTEM POJAWI SIĘ ELEKTRONICZNY FORMULARZ.

Zapisy prowadzone będą do piątku 1 lutego 2019 roku, do godziny 20.00.

WSPOMNIANY FORMULARZ BĘDZIE JEDYNĄ FORMĄ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH.

Zorganizowane zostaną dwa turnusy 11-15 lutego br. oraz 18-22 lutego br. Podczas obu turnusów zajęcia odbywać się będą w godzinach 9.00-14.00. Uczestnicy we własnym zakresie docierają do punktu, w którym organizowane są zajęcia.

O zakwalifikowaniu na poszczególne turnusy decydować będzie kolejność zgłoszeń. Oferta adresowana jest do mieszkańców Gminy Kolbudy uczących się w szkołach podstawowych lub gimnazjach, którzy nie zostali zakwalifikowani na „Ferie na stoku 2019”.

Stangiel Tenis&Squash to autorski projekt Marina Stanglewicza. Założyciel klubu w przeszłości trenował z między innymi z Agnieszką Radwańską, Martą Domachowską, Caroliną Wozniacki, Jerzym Janowiczem, Jo-Wilfriedem Tsongą.

Jego podopieczni zdobywali medale na Drużynowych Mistrzostwach Świata. Młodych zawodników szkoli od 20 lat.

PROGRAM ZAJĘĆ „FERIE Z RAKIETĄ 2019”

Zbiórka godzina 9.00 – odbiór dzieci godzina 14.00

9.00 - zajęcia sportowe na hali tenisowej, nauka podstaw gry w tenisa, zajęcia ogólnorozwojowe, gry zespołowe

10.30 – nauka gry w squasha i wprowadzenie podstawowych elementów gry

12.00 – ciepła przekąska

12.30 – gry i zabawy sportowe, gry planszowe

Na koniec turnusu podsumowanie w postaci testów sprawnościowych i uproszczonych gier w tenisa i squasha. Dla każdego uczestnika dyplom.

Z osobami, których dzieci zostaną wstępnie zakwalifikowane do udziału w „Feriach z rakietą” kontaktować się będziemy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warunkiem uczestnictwa wstępnie zakwalifikowanego dziecka w zajęciach będzie dokonanie przelewu na wskazany w późniejszym terminie numer rachunku bankowego. Opłatę należy uiścić do środy 6 lutego 2019 roku. Również do 6 lutego br. należy dostarczyć kartę kwalifikacyjną. Te przyjmowane będą w Referacie Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Gminy Kolbudy w pokoju nr 305 (w godzinach pracy urzędu).

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Referatem Oświaty, Kultury i Sportu
tel. (58) 691 – 05 – 37