Twierdzisz, że jesteś dobrym szachistą? Ogrywasz całą rodzinę lub z powodzeniem rywalizujesz z komputerem? Zmierz się z tymi, którzy również dobrze radzą sobie na szachownicy! Przy okazji zdobądź puchar i zostań mistrzem gminy w tej strategicznej grze.

Aby się przekonać, jak radzisz sobie z figurami i pionami, zgłoś się do organizowanego przez nas turnieju, po którym poznamy „Mistrza Gminy Kolbudy w szachach”. Zawody odbędą się 6 kwietnia br. w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Zaczynamy od godziny 9.30.

Celem turnieju jest wyłonienie najlepszych szachistów w naszej gminie, ale także popularyzacja tej królewskiej gry wśród naszych mieszkańców. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Nie wymagamy wpisowego. Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia br.

Szczegółowe informacje:

ORGANIZATOR

Gmina Kolbudy.

CEL TURNIEJU

Wyłonienie najlepszych szachistów Gminy Kolbudy i popularyzacja królewskiej gry w Gminie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

TERMIN I MIEJSCE

06.04.2019r. Urząd Gminy Kolbudy - sala koncertowa, ul. Staromłyńska 1, 83 – 050 Kolbudy.

SYSTEM ROZGRYWEK

OPEN – system szwajcarski 9 rund, 10 min. na zawodnika Turniej przeznaczony jest tylko dla mieszkańców Gminy Kolbudy.    

WPISOWE

Bez wpisowego.

NAGRODY

OPEN: I, II, III miejsce puchary i nagrody rzeczowe.
Juniorzy do lat 14: I, II, III miejsce puchary i nagrody rzeczowe.
Juniorzy do lat 10: I, II, III miejsce puchary i nagrody rzeczowe.
Nagrody mogą być łączone i należy je odebrać osobiście na zakończeniu.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 04.04.2019 r. - elektronicznie (e-mail): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., SMS na numer 501 184 879. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, miejscowość i dokładną datę urodzenia. Ilość miejsc ograniczona. Aktualna lista zgłoszonych będzie publikowana na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php

TERMINARZ

06.04.  09.30-09.55 potwierdzenie udziału zawodnika w turnieju.
06.04.  10.00 – 13.30 rundy, 14.00 – zakończenie turnieju.

UWAGI KOŃCOWE

- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- w trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego,
- udział w zawodach jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawodników dla potrzeb zawodów: publikacja wyników, sprawozdawczość i wyrażeniem zgody na wykorzystywanie zdjęć i nagrań z udziałem uczestników do celów promocji i reklamy działań Organizatorów,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz możliwość wprowadzenia zmian.