Piłkarze GKS Kolbudy z rocznika 2007/2008 tryumfowali w rozgrywkach Halowej Ligi w Kiełpinie „Jako Futsal”. W terminie od 17 listopada 2018 roku do 16 marca 2019 roku nasi piłkarze rozegrali w lidze 14 spotkań, trwających po 30 minut. Bilans futbolistów z Kolbud przedstawia się imponująco. Trzynaście zwycięstw i… zaledwie jeden remis. Zawodnicy GKS Kolbudy strzelili rywalom 91 bramek, a jedynie 11 razy wyciągali piłkę ze swojej siatki. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został nasz zawodnik Bartek Kolibski.

Skład zwycięskiej drużyny GKS Kolbudy 2007/2008: Bartek Kolibski, Kamil Stencel, Szymon Sadło, Adrian Kryszyński, Antek Rugień, Maciek Łukiańczyk, Oliwier Gradowski, Maks Paulo, Kornel Jórzak, Igor Trybuś, Franek Kukawka, Ignacy Biskup, Oskar Groszek.

Sukces w potyczkach ligowych, to jednak nie jedyne osiągnięcie naszej drużyny. Kiełpino okazało się szczęśliwe dla podopiecznych Rafała Stencela również w turnieju o Puchar Ligi Halowej.  Zawody odbyły się w miniony weekend. Nasi futboliści rozegrali trzy mecze (po 10 minut) z zespołami KS Skorzewo, EX Siedlce Gdańsk II i EX Siedlce Gdańsk I. We wspomnianych potyczkach piłkarze z Kolbud zdobyli 8 bramek, nie tracąc żadnej! Puchar Ligi Halowej wzbogacił więc imponującą już kolekcję trofeów drużyny.

W ekipie zdobywców pucharu znaleźli się: Bartek Kolibski, Kamil Stencel, Adrian Kryszyński, Maks Paulo, Maciek Łukiańczyk, Kornel Jórzak.

Gratulujemy pikarzom oraz trenerowi i życzymy kolejnych sukcesów.