Rozpoczynamy zapisy na letni wypoczynek dofinansowany przez Gminę Kolbudy, realizowany we współpracy ze szkołą żeglarstwa „Szekla”. Obozy o charakterze żeglarskim odbywać się będą na akwenach i atrakcyjnych turystycznie terenach Warmii. Tak, jak wcześniej zapowiadaliśmy zapisy startują 29 maja br. punktualnie o godzinie 9.00. Oferta adresowana jest do mieszkańców Gminy Kolbudy w wieku 10-13  oraz 13-16 lat.

Koszt obozu żeglarskiego i kolonii wyniesie 799 złotych. Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny zapłacą 100 złotych mniej. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy realizowane są za pośrednictwem strony internetowej współorganizatora:

https://www.obozyzeglarskie.com/kolbudy/

Obóz i kolonie żeglarskie w terminach 23-29 czerwca i 30 czerwca-6 lipca

Organizatorem zajęć będzie szkoła żeglarstwa „Szekla”

Obóz dla młodzieży w wieku 13-16 lat (limit 35 osób)

Rejs rozpocznie się w Wilkasach koło Giżycka. Przez siedem dni młodzież odwiedzi najważniejsze porty i miejscowości na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Uczestnicy nocować będą na jachcie.

Kolonie dla młodzieży w wieku 10-13 lat (limit 35 osób)

Kolonie żeglarskie to obóz o charakterze stacjonarno-wędrownym uczestnicy spać będą na jachcie zacumowanym w porcie w Wilkasach. W programie liczne wycieczki oraz szereg atrakcji jakie towarzyszą letniemu wypoczynkowi na łonie natury.

Szczegółowa informacja na temat oferty i przewidywanych atrakcji dostępna jest na stronie internetowej współorganizatora, tej samej, na której opublikowany jest formularz zgłoszeniowy.