Rozpoczynamy zapisy na letni wypoczynek dofinansowany przez Gminę Kolbudy, realizowany we współpracy z Magnesium Kolbudy. Obozy o charakterze rekreacyjno-edukacyjnym odbędą się w Ośrodku Wypoczynkowym „eFKa” w Wielu. Tak, jak wcześniej zapowiadaliśmy zapisy startują 29 maja br. punktualnie o godzinie 9.00. Oferta adresowana jest do mieszkańców Gminy Kolbudy w wieku 8-14 lat.

Koszt zajęć rekreacyjno-edukacyjnych współorganizowanych z Magnesium wyniesie 800 złotych. Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny zapłacą 700 złotych.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej należącej do Magnesium. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści maila podajemy obowiązkowo:

Imię i nazwisko dziecka

Datę urodzenia

Miejsce zamieszkania

Numer telefonu

Turnus, na który zgłaszamy dziecko

 

Zajęcia rekreacyjno-edukacyjne w Wielu

22-28 czerwca 2019 r. - język angielski oraz eksperymenty chemiczne i fizyczne. (limit 30 osób)

W czasie obozu zaplanowane są zajęcia z lektorem języka angielskiego - przede wszystkim w formie gier, zabaw i quizów. Uczestnicy będą też mieli możliwość samodzielnego wykonywania eksperymentów chemicznych i fizycznych. Oprócz zajęć tematycznych każdego dnia mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu – gry i zabawy integracyjne, podchody, flagi, ognisko, przy dobrej pogodzie – korzystanie z kąpieliska. W razie niepogody – gry oraz zajęcia integracyjne realizowane są pod zadaszonymi wiatami lub w dostępnych salach zajęciowych.

18-24 sierpnia 2019 r. - programowanie, robotyka, druk 3D. (limit 20 osób)

Zajęcia tematyczne związane z robotyką i programowaniem. Uczestnicy obozu mają możliwość programowania robotów Codey Rocky w języku graficznym Scratch lub w języku tekstowym Python (starsi). Przewidziany też blok zajęć z drukiem 3D. Oprócz zajęć tematycznych każdego dnia mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu – gry i zabawy integracyjne, podchody, flagi, ognisko, przy dobrej pogodzie – korzystanie z kąpieliska. W razie niepogody – gry oraz zajęcia integracyjne realizowane są pod zadaszonymi wiatami lub w dostępnych salach zajęciowych.

Zapewniony transport autokarem z Kolbud, noclegi, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, wykwalifikowana i doświadczona kadra. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „eFKa” Wiele nad jeziorem wielewskim w pokojach 4, 5 i 6 osobowych typu studio (2+3, 3+3) z łazienkami.