Ważna informacja dla osób, które zgłosiły dzieci na dofinansowane przez Gminę Kolbudy półkolonie, jakie  od 8 lipca br.  do 2 sierpnia br. odbywać się będą w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach. Przedstawiciele firmy Sharks Travel skontaktują się mailowo z osobami, których pociechy zostały zakwalifikowane na tę formę wypoczynku. Na stronie internetowej www.sharkstravel.pl dostępna jest już karta kwalifikacyjna uczestnika.

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy odesłać na ten sam adres mailowy, za pośrednictwem którego dokonywane były zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 578 002 950.

Gmina Kolbudy dofinansuje zajęcia, które od 8 do 2 sierpnia (z wyjątkiem sobót i niedziel)  organizowane będą w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach. W sumie odbędą się cztery pięciodniowe turnusy. Koszt jaki poniosą uczestnicy wyniesie 250 złotych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą kwotę 200 złotych.  Oferta adresowana jest do dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkałych na terenie Gminy Kolbudy. Na każdym z czterech turnusów przewidziano po 50 miejsc.

Elektroniczne zapisy na półkolonie uruchomiono w środę 6 czerwca. Na czterech turnusach wypoczywać będzie 200 młodych mieszkańców naszej gminy

Cztery turnusy

Zajęcia w ramach półkolonii odbywać się będą w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach w terminach:

  • I turnus - od 8 do 12 lipca br. w godzinach 9:00-16.00
  • II turnus - od 15 do 19 lipca br. w godzinach 9:00-16.00
  • III turnus - od 22 do 26 lipca br. w godzinach 9:00-16.00
  • IV turnus - od 29 lipca br. do 2 sierpnia br. w godzinach 9:00-16:00

Zajęcia na wodzie i na lądzie

W ramach każdego z pięciodniowych turnusów zajęcia zorganizowane zostaną w systemie rotacyjnym. Częściowo na wodzie, częściowo na lądzie. Oferta zajęć obejmuje: żeglarstwo, kajaki, rowery wodne, windsurfing. Młodzież uczestniczyć będzie w zajęciach typu team building oraz spędzać czas przy grach retro.

Organizator zapewnia uczestnikom  codzienny posiłek w postaci obiadu oraz stały dostęp do wody pitnej.

Przewidziano również alternatywną formę zajęć, na wypadek gdyby warunki pogodowe okazały się wyjątkowo niesprzyjające rekreacji nad akwenem wodnym. W takiej sytuacji młodzież spędzać będzie czas programując roboty Lego MindStorm, a także grając w gry planszowe, karciane typu MTG i fabularne. W zanadrzu są też zajęcia kreatywne, teatralne, muzyczne, mini Talent Show, jak również minisurvival.

Uczestnik zobowiązany będzie do uiszczenia opłaty za udział dziecka w półkoloniach w terminie 7 dni przed dniem rozpoczęcia zajęć.