Tego jeszcze nie było! Już w najbliższy piątek, 26 czerwca 2020 roku, zapraszamy mieszkańców Gminy Kolbudy do naszego plenerowego kina przy Gminnej Przystani Żeglarskiej. W „Letnim kinie w Kolbudach” proponujemy dwa seanse na dużym ekranie. Startujemy o godzinie 21.30. Spotykamy się na boisku do piłki plażowej. Wstęp bezpłatny! Głód będzie można zaspokoić przekąskami z Food trucka. Zapraszamy!

O godzinie 21.30 widzowie będą mogli obejrzeć  komedię, której światowa premiera miała miejsce w maju 2018 roku. „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” to zabawna opowieść o młodym fakirze, który przybywa do Paryża. Mężczyzna marzy, by zwiedzić… popularny sklep meblowy szwedzkiej sieci. W skutek zbiegu okoliczności utknie jednak w szafie i wyruszy w podróż po Europie. To kolorowa, pełna emocji i mądrości komedia, która z pewnością przypadnie do gustu fanom filmowych baśni.

Drugi z seansów, jaki przygotowaliśmy na ten szczególny wieczór przy plaży, to film Mollyʹs Game. Amerykańska produkcja nagrodzona została w 2018 roku Oskarem oraz Złotym Globem za najlepszy scenariusz. Film opowiada o byłej narciarce Molly Bloom, która zakłada najbardziej ekskluzywny, nielegalny  klub pokerowy w USA. Pewnego dnia do drzwi bohaterki pukają jednak agenci FBI…

Cały czas pamiętamy o obostrzeniach wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Widzowie, którzy pojawią się w Gminnej Przystani Żeglarskiej będą musieli spełnić kilka warunków.

  1. Uczestnikom zostanie zmierzona temperatura termometrem bezdotykowym przy wejściu na teren kina. W przypadku podwyższonej temperatury powyżej 37 stopni widz nie zostanie wpuszczony na teren kina.
  2. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania norm sanitarnych i zajmowania miejsc wyznaczonych przez organizatora.
  3. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania zasad określonych przez obsługę i ochronę kina.
  4. Maksymalna liczba widzów wynosi 150 osób.
  5. Na terenie kina plenerowego obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

 

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia wydarzenia na inny termin. O ewentualnej zmianie poinformujemy najpóźniej w piątek 26 czerwca rano.

Projekt został dofinansowany ze środków Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii przy Gminie Kolbudy.