W poniedziałek 6 lipca br. o godzinie 18:00 rozpoczynamy zapisy na „Kreatywne wakacje dla dzieci”. Nieodpłatne warsztaty odbywać się będą w świetlicach w Bąkowie oraz Lublewie Gdańskim. Zgłoszenia dzieci powyżej 7 roku życia przyjmowane będą mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

G„Kreatywne wakacje dla dzieci” składać się będą z dwóch turnusów (od godziny 9.00 do 14.00) w terminach:

  • I turnus – 13–17 lipca br.
  • II turnus – 20–24 lipca br.

(z wyłączeniem sobót i niedziel)

Podczas zajęć prowadzone będą warsztaty plastyczne, warsztaty z rękodzieła, zajęcia z rzeźby, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, gry integracyjne i planszowe, projekcje filmowe.

Dzieci będą mogły poznać podstawowe zasady szycia ręcznego, szydełkowania (na włóczkach, na T-yarn), makramy czy wyplatania z wikliny papierowej.

W zgłoszeniu przesłanym od 6 lipca br. (godz. 18.00) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., należy podać wybrany turnus, dane dziecka oraz dane kontaktowe rodzica/opiekuna oraz świetlicę, do której ma uczęszczać dziecko na zajęcia.

Są to nieodpłatne, organizowane przez Gminę Kolbudy zajęcia. Liczba miejsc ograniczona.