W sobotę 22 sierpnia br. od godziny 10.00 na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Kowalach, przy ul. Apollina 7, rozgrywany będzie Turniej amatorskich „szóstek” piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. Zawody zostaną rozegrane w kategorii Open. Może w nich wziąć udział 8 drużyn. W zgłoszeniu należy wskazać 9 zawodników (na boisku przebywa pięciu graczy z pola i bramkarz, reszta to gracze rezerwowi).

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zespołów, które wezmą udział w zawodach. Wstępnie ustalono, że mecze trwały będą 2x10 minut.

Do udziału w turnieju uprawnione są osoby dorosłe, mieszkańcy Gminy Kolbudy. Regulamin dopuszcza jednak, aby w każdym zespole mógł wystąpić jeden zawodnik spoza naszej gminy. W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zawodnicy amatorzy, którzy nie są zgłoszeni do rozgrywek piłkarskich na żadnym z poziomów.

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie od 8 do 17 sierpnia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na temat turnieju uzyskać można pod numerem telefonu 512 291 379.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników, miejscowość zamieszkania oraz numer telefonu i adres mailowy kapitana drużyny.

Przed zgłoszeniem drużyny do rozgrywek prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zamieszczonym pod tekstem oraz oświadczeniami dotyczącymi RODO oraz kwestii zdrowotnych.