Do 16 września br. trwa rekrutacja do całorocznej szkółki żeglarskiej Gminy Kolbudy. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 100 zł. Rekrutacja obejmuje dzieci w wieku od 7 do 10 lat, zamieszkałe na terenie Gminy Kolbudy. Aby zgłosić dziecko należy przesłać – w terminie do 16 września br. - na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. załączony poniżej formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi zgodami na przetwarzanie danych osobowych.


Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 17.09.2021 roku o godz. 16.30 w Gminnej Przystani Żeglarskiej.

Ewentualna rekrutacja dla chętnych spoza naszej gminy zostanie ogłoszona w przypadku pozostania wolnych miejsc po naborze dla mieszkańców.

Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu wodnego Gminnej Przystani Żeglarskiej organizowane są na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Kolbudy nr 96/2021 z dnia 23 lipca 2021 roku.

Nad realizacją zajęć żeglarskich w całorocznej szkółce czuwa instruktor Krzysztof Kocięda, który żeglarstwem oraz szkoleniem dzieci i młodzieży zajmuje się zawodowo od 2001 roku. Pierwszym klubem w karierze trenerskiej instruktora był Yacht Klub Polski Gdynia. W Gdańskim Klubie Żeglarskim realizował swój autorski projekt "Przedszkola Żeglarskiego". Projekt ten zyskał aprobatę Mateusza Kusznierewicza - Ambasadora Miasta Gdańska ds. Morskich. Czynnie uczestniczy w pracach dotyczących rozwoju żeglarstwa w Trójmieście.