Chociaż do 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze trochę czasu (finał odbędzie się 30 stycznia br.), to trwa już zbiórka pieniędzy do tzw. eSkarbonek. Zbiórkę w formie elektronicznej prowadzi sztab Urzędu Gminy Kolbudy, ale również zarejestrowani w nim wolontariusze.

Zebrane podczas jubileuszowej 30 edycji wielkoorkiestrowego grania środki przeznaczone zostaną na podnoszenie standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów.

Wszystkich, którzy już dziś chcieliby dokonać elektronicznej wpłaty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zapraszamy do eSkarbonki naszego sztabu lub do eSkarbonek zarejestrowanych przez nas wolontariuszy (znajdziemy je pod główną skarbonką sztabu). Bez względu na to jaka skarbonkę wybierzecie, wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na ten sam cel, jakim jest ratowanie wzroku u dzieci.

Link do eSkarbonki Sztabu #6485 Urzędu Gminy Kolbudy oraz eSkarbonek naszych wolontariuszy:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/2yqxzz

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznego 29 finału sztab Urzędu Gminy Kolbudy z wspaniałymi wolontariuszami zebrał ponad 40 tysięcy złotych, a nasi mieszkańcy po raz kolejny dowiedli, że mają wielkie serca i nie trzeba ich namawiać do wspierania akcji prowadzonych w szczytnym celu.