4 czerwca z nowym spektaklem powraca Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „KomuKulturka”. Po dłuższej przerwie, podyktowanej m.in. pandemią koronawirusa nasi uzdolnieni aktorsko mieszkańcy zaprezentują publiczności spektakl „Patyki-Badyle”. Sztuka wystawiana będzie przez dwa dni 4 i 5 czerwca br. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę lokalni artyści wystąpią dwukrotnie o godzinie 17.00 oraz o 19.00. Wstęp na spektakl, który wystawiony zostanie w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy, jest bezpłatny.

„Po długiej przerwie wracamy do Was z nowym spektaklem. Wierzymy, że czekaliście i przybędziecie zaciekawieni. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc oraz tematykę natury filozoficznej nasz spektakl rekomendujemy młodzieży i osobom dorosłym” – napisali nasi aktorzy w mediach społecznościowych.

Nie mamy wątpliwości, że sala wypełni się do ostatniego miejsca, tak jak miało to miejsce podczas wcześniejszych spektakli grupy „KomuKulturka”. Zarówno sceniczne, jak i plenerowe prezentacje artystów wywoływały wiele emocji i niezapomnianych wrażeń u widzów. Ci z niecierpliwością oczekiwali kolejnego występu zespołu. Już na początku czerwca cierpliwość wiernej publiczności zostanie nagrodzona.

Oryginalny scenariusz, profesjonalna scenografia, choreografia i brawurowe wykonania to bez wątpienia znak rozpoznawczy naszych aktorów – amatorów.

O czym jest nowe przedstawienie rekomendowane głównie dorosłej publiczności oraz młodzieży? Jak informują artyści jest to spektakl o roślinach i ludziach. Ich naturze i wzajemnych relacjach. Świadomości i instynkcie. O trwaniu i przekazywaniu trwania. O życiu i śmierci. I o tym, że to wszystko nas dotyczy.

Zadanie finansowane ze środków Gminy Kolbudy.

Zapraszamy serdecznie na spektakl.