W dniach 20 i 21 sierpnia na kortach w Kolbudach rozegrane zostaną dwa turnieje tenisowe. Zawodnicy rywalizować będą o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. W sobotę 20 sierpnia odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży, natomiast w niedzielę 21 sierpnia na kortach śledzić będziemy zmagania dorosłych.

Turniej dla dzieci i młodzieży rozpocznie się 20 sierpnia o godzinie 10.00. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą na miejscu. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i zasad uczestnictwa uzyskać można pod numerem telefonu 509 655 485.

W przypadku turnieju dla dorosłych, w dniu 21 sierpnia od godziny 9.00, wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa. Te przyjmowane będą do 18 sierpnia br. pod numerem telefonu 508 166 851. Wszystkich zainteresowanych, amatorsko grających w tenisa, zapraszamy do rywalizacji. Liczba miejsc ograniczona.

Poniżej publikujemy regulaminy rozgrywek dla dzieci i dla dorosłych. Każdy uczestnik przystępujący do udziału w turnieju oświadcza, że zapoznał się z ich treścią. Należy również podpisać załączone pod tekstem oświadczenie RODO i wraz z podpisanym regulaminem przekazać organizatorom w dniu zawodów.