Już 26 sierpnia br. rozpoczynamy rekrutację do całorocznej szkółki żeglarskiej Gminy Kolbudy.

Nad realizacją zajęć żeglarskich w całorocznej szkółce czuwa instruktor Krzysztof Kocięda, który żeglarstwem oraz szkoleniem dzieci i młodzieży zajmuje się zawodowo od 2001 roku. Pierwszym klubem w karierze trenerskiej instruktora był Yacht Klub Polski Gdynia. W Gdańskim Klubie Żeglarskim realizował swój autorski projekt "Przedszkola Żeglarskiego". Projekt ten zyskał aprobatę Mateusza Kusznierewicza - Ambasadora Miasta Gdańska ds. Morskich. Czynnie uczestniczy w pracach dotyczących rozwoju żeglarstwa w Trójmieście.

Będzie to już kolejny sezon działalności całorocznej szkółki żeglarskiej w gminie Kolbudy. Zapraszamy dotychczasowych uczestników oraz wszystkich, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił na wodzie.

Rekrutacja obejmuje dzieci w wieku od 7 do 10 lat, zamieszkałe na terenie Gminy Kolbudy. Aby zgłosić dziecko należy przesłać – w terminie do 1 września br. - na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. załączony poniżej formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi zgodami na przetwarzanie danych osobowych. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 200 zł.

Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu wodnego Gminnej Przystani Żeglarskiej organizowane są na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Kolbudy nr 106/2022 z dnia 24 sierpnia 2022 roku.

Spotkanie organizacyjne z trenerami odbędzie się w dniu 02.09.2022 roku o godz. 16.30 w Gminnej Przystani Żeglarskiej. Serdecznie zapraszamy rodziców razem z dziećmi.