29 stycznia 2023 roku odbędzie się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Nasz Sztab #6485 Urząd Gminy Kolbudy został już oficjalnie zgłoszony i zarejestrowany w Bazie Sztabów! Wszystkich, którzy podczas 31 Finału chcieliby działać wspólnie z nami zachęcamy do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zagraj z nami i zostań wolontariuszem!

Poniżej publikujemy link do strony, na której znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Dołącz do nas!!! Dokonując rejestracji wybieramy numer sztabu Gminy Kolbudy, czyli #6485.

https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Najczęstsze pytania pojawiające się podczas rejestracji znajdziesz pod poniższym linkiem:

https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/czeste-pytania

Jeśli mimo to nie uda Ci się założyć konta, na wszelkie pytania odpowiemy w naszym Sztabie pod nr telefonu 58 691 05 34/37.

Pamiętaj!!! Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. O formie kontaktu decyduje sztab - online.

Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem statusu wolontariusza.

Celem najbliższego Finału WOŚP jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.