Już po raz kolejny Gmina Kolbudy dofinansowuje letni wypoczynek dzieci w formie półkolonii. Zajęcia poprowadzi firma Biuro Turystyczne Czerwiński Travel sp. z o.o., która realizuje zapisy. Oferta adresowana jest do dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkałych na terenie Gminy Kolbudy. Koszt udziału dziecka w pięciodniowym turnusie półkolonii, który ponoszą rodzice lub opiekunowie dziecka wynosi 350 złotych, a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 300 złotych.

Każdy turnus półkolonii będzie realizowany w Gminnej Przystani Żeglarskiej i gminnych obiektach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30.

Programy półkolonii na każdym z turnusów będą obejmowały codzienne zajęcia na wodzie, zajęcia z zakresu żeglarstwa, zajęcia sportowe i rekreacyjne, zarówno na lądzie jak i na wodzie.

Terminy turnusów:

  • 26-30 czerwca
  • 3-7 lipca
  • 10-14 lipca
  • 17-21 lipca
  • 24-28 lipca
  • 31 lipca – 4 sierpnia

Wszystkie zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowanych wychowawców oraz instruktorów żeglarstwa.

W ramach półkolonii dzieci będą otrzymywać posiłek w formie dwudaniowego obiadu z napojem (catering).

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY ORAZ LINKI DO REZERWACJI:

https://www.ctravel.pl/polkolonie-sportowe-z-elementami-zeglarstwa

EDIT: Trwa weryfikacja list dzieci zgłoszonych na Półkolonie sportowe z elementami żeglarstwa, po której być może zwolnią się miejsca, na które przeprowadzone zostaną zapisy uzupełniające. O ich ewentualnej formie i terminie poinformujemy w najbliższych dniach w serwisie kolbudy.ploraz na profilu facebook Gmina Kolbudy.