Klimatyczna muzyka, oryginalna – inspirowana naturą - scenografia, nastrojowe światło. W Kolbudach przy plaży odbył się kolejny plenerowy koncert. Dla mieszkańców, którzy występ podziwiali z perspektywy plażowego leżaka, wystąpiła młoda, utalentowana artystka Marta Bejma. Wokalistce towarzyszył zespół Starless.

Pochodząca z Torunia grupa obecnie jest w trakcie trasy koncertowej “MYŚLOZBIORY na horyzoncie”, zapowiadając nadejście płyty i promując nowy materiał muzyczny.

Koncerty odbywają się w wyjątkowych aranżacjach światła, z żywymi akcentami zieleni na scenie. Nie inaczej było 18 sierpnia w piątkowy wieczór w Kolbudach.

Występ nad jeziorem najwyraźniej przypadł do gustu publiczności. Licznie zgromadzeni słuchacze nagrodzili artystów gromkimi brawami, czego efektem były wykonywane na bis utwory.

- Byłam z mężem na koncercie plenerowym, który w podobnej scenerii zorganizowano w ubiegłym roku - powiedziała nam pani Barbara. - Byliśmy wtedy pod ogromnym wrażeniem. Nie zawiedliśmy się również dziś. Miło posłuchać wspaniałych artystów nad naszym pięknym jeziorem. To był przyjemny, romantyczny wieczór.

Zespół Starless powstał w 2020 roku. Założycielką jest Marta Bejma oraz Wojciech Kokociński. “MYŚLOZBIORY” to nazwa drugiej płyty zespołu, która ukaże się pod koniec października 2023 roku.

O debiutanckiej płycie zespołu, pt. “Missing You”, mówi się, że słuchając jej, każdy słyszy inny gatunek muzyki - art rock w wersji akustycznej, folk, dream pop, klasyka oraz melodie, które słyszysz podczas snu - to zaskakujące połączenia.