W sobotę i niedzielę 15 oraz 16 czerwca br. – podczas Dni Gminy Kolbudy – wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy do naszej Strefy Kibica na wspólne oglądanie meczów Euro 2024.

Przy boisku piaskowym Gminnej Przystani Żeglarskiej stanie duży telebim, na którym obejrzymy łącznie pięć spotkań, w tym oczywiście to, na które z niecierpliwością czekają już wszyscy polscy kibice. Pojedynek Biało-Czerwonych z Holandią rozpocznie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 15.00. Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy wielkie emocje i razem będziemy się cieszyć z dobrego wyniku naszej drużyny.

Zanim jednak w niedzielę na boisko w Hamburgu wybiegnie nasza drużyna w Strefie Kibica już w sobotę transmitowane będą trzy inne mecze turnieju. Fani futbolu będą mogli obejrzeć pojedynki Węgry – Szwajcaria (sobota, godz. 15.00) oraz Hiszpania – Chorwacja (sobota, godz. 18.00), Włochy-Albania (sobota, godz. 21.00).

W niedzielę, oprócz meczu Polaków, na który wszyscy kibice czekają z niecierpliwością, obejrzymy spotkanie Słowenia - Dania (początek o godzinie 18.00).

W tym samym czasie, tuż obok, toczyć się będą inne atrakcje Dni Gminy Kolbudy. Na placu przy przystani umiejscowiona będzie też strefa gastronomiczna, w której będzie można uzupełnić kalorie, a także ugasić pragnienie.

Nie zabraknie koncertów muzycznych oraz atrakcji dla dzieci.

Więcej o naszym dwudniowym festynie przeczytacie tu: Dni Gminy Kolbudy 15 i 16 czerwca