Karnety z 25 procentową zniżką! Bilety jednorazowe o 15 procent taniej! Zniżki na gadżety klubowe! Z wielką radością i nieskrywaną satysfakcją informujemy, że nowym partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny została Lechia Gdańsk S.A.

W zakończonych niedawno rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy klub z Gdańska uplasował się na wysokim piątym miejscu. W przyszłym sezonie Biało-Zieloni z pewnością mierzyć będą jeszcze wyżej, a kibice oczekiwać będą od swoich ulubieńców miejsca na podium. Liczymy na to, że w walce o najwyższe pozycje w lidze „biało-zielonych” licznie wspierać będą kibice z Gminy Kolbudy!

- Wierzę, że dzięki zniżkom jakie daje Karta Dużej Rodziny, na trybunach Stadionu Energa Gdańsk zasiadała będzie jeszcze większa grupa fanów Biało-Zielonych z Kolbud – mówi Jakub Staszkiewicz, rzecznik prasowy Lechii Gdańsk. - Wiem, że piłka nożna odgrywa w waszej gminie ważną rolę. Zapraszamy całe rodziny na mecze Lechii w ekstraklasie w nadchodzącym sezonie.

Do tej pory z ulg i zniżek oferowanych przez Lechię chętnie korzystały duże rodziny z Gdańska. Teraz identyczna oferta adresowana jest do naszych mieszkańców. Propozycja z jaką Lechia przystępuje do programu z pewnością zainteresuje nasze rodziny wielodzietne, które swoim dopingiem od dawna wspierają lub dopiero zaczną wspierać gdański klub.

Co do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny wnosi nasz nowy partner, któremu od pokoleń kibicują nasi mieszkańcy? Na mocy podpisanego właśnie porozumienia każdy posiadacz Karty ma możliwość skorzystania z 25 procentowej zniżki przy zakupie karnetów na mecze Lechii rozgrywane na Stadionie Energa Gdańsk. Przy zakupie biletu jednorazowego, posiadacz Karty, uprawniony jest natomiast do 15 procentowej zniżki. Każdy szanujący się kibic Lechii Gdańsk zaopatruje się w oryginalne gadżety na tzw. wyspach klubowych, które spotkać można m.in. w dużych centrach handlowych. Kupując szaliki, koszulki, kubki, znaczki, czy inne dostępne w ofercie akcesoria kibica - po okazaniu Karty - uzyskamy 10 procentową zniżkę na zakupy.

- To z pewnością dobra wiadomość dla kibiców Lechii Gdańsk, których w naszej gminie jest wielu – mówi Marek Goliński, wicewójt Gminy Kolbudy. – Klub z Gdańska od kilku sezonów zajmuje czołowe miejsca w lidze. Kibice marzą o medalach. Może nowy sezon, który rozpocznie się w lipcu, zapisze się złotymi literami w historii Lechii. Przed nami wiele emocji sportowych. Trzymamy kciuki za to, aby nasz nowy partner aktywnie włączył się do walki o mistrzostwo Polski. Nie ukrywam, że cieszy mnie fakt, że tak uznana i rozpoznawalna marka jaką jest Lechia Gdańsk przystąpiła do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Mieszkańcom Kolbud zaproponowano takie same ulgi, z jakich chętnie korzystają już mieszkańcy Gdańska. Myślę, że oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Przypomnijmy, że od wielu lat gdański Klub chętnie współpracował z naszą gminą. Biało – Zieloni wielokrotnie korzystali z naszych obiektów sportowych. Piłkarzom Lechii zdarzało się trenować na kolbudzkim stadionie. Tu zawodnicy drużyny z Gdańska rozgrywali swoje mecze w ramach „Młodej Ekstraklasy”. W drużynie z Kolbud przez lata występowało z kolei wielu wychowanków Lechii Gdańsk, którzy piłkarską karierę kontynuowali w naszych barwach.

Klub Lechia Gdańsk jest kolejnym podmiotem, który zdecydował się wesprzeć rodziny wielodzietne z Gminy Kolbudy. Liczymy, że zainteresowanie naszym programem wykażą kolejni przedsiębiorcy, którzy zechcą przystąpić do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. O tym jak wyrobić Kartę oraz jak zostać partnerem Programu przeczytacie Państwo poniżej.

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny