Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym partnerze, który przystąpił do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Jesteśmy przekonani, że z nowej oferty chętnie korzystać będą m.in. młodzi mieszkańcy, którzy właśnie przygotowują się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. „Magnesium” Marta Gulgowska – oferuje posiadaczom naszej karty 10 procent rabatu na wszystkie prowadzone zajęcia.

Magnesium to miejsce, w którym możesz przygotować się do ważnych momentów w życiu - takich jak egzaminy gimnazjalne czy maturalne. Ale możesz też rozwijać swoje zainteresowania - robić coś na co nigdy nie było czasu, albo nie starczało zapału, czy może trzeba było zbyt daleko jeździć, a może brakowało odpowiedniego przewodnika... Tutaj znajdziesz towarzystwo osób podzielających Twoje zainteresowania a także przewodników - mentorów - którzy lubią to co robią, mają doświadczenie i pasję!” – czytamy na stronie internetowej naszego nowego partnera, którego siedziba mieści się przy ul. Przedszkolnej 42 w Kolbudach.

Co skłoniło właścicielkę „Magnesium” do przyłączenia się do naszego Programu?

- Sama jestem posiadaczką Karty Dużej Rodziny i korzystam z przywilejów, jakie daje ona rodzinom wielodzietnym  - powiedziała po podpisaniu umowy Marta Gulgowska. – To naprawdę bardzo fajna sprawa. Pomyślałam sobie, że rodziny biorące udział w naszych zajęciach również mogłyby korzystać ze zniżek. Właśnie dlatego, wraz z Wójtem Gminy Kolbudy, złożyliśmy podpisy na umowie.

Zajęcia w „Magnesium” prowadzą ludzie, którzy lubią to co robią, są pełni pasji i mają bogate doświadczenie. Wszystko to bardzo sprzyja pogłębianiu wiedzy, zdobywaniu własnych doświadczeń oraz twórczemu rozwijaniu zainteresowań.

- Z przyjemnością witam w gronie partnerów Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny podmiot, który prowadzi kursy i zajęcia edukacyjne dla młodzieży – mówi wójt Leszek Grombala. – Wszyscy wiemy, że wszelkiego rodzaju korepetycje i dodatkowe lekcje są kosztowną sprawą. W przypadku rodzin z większą gromadką jest to naprawdę spory wydatek. Wierzę, że podpisana dziś umowa pozwoli chociaż trochę odciążyć budżety domowe rodzin posyłających swoje pociechy na dodatkowe zajęcia.

Propozycja „Magnesium” stanowi uzupełnienie naszej oferty, w której znajdują się już rabaty na materiały budowlane, bilety na mecze piłkarskie, zajęcia jazdy konnej, czy edukację najmłodszych mieszkańców gminy.

Co oferuje nasz nowy partner?

  • Przygotowanie do matury (matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia)
  • Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (matematyka, fizyka, chemia)
  • Zajęcia konwersatoryjne z matematyki (gimnazjum i liceum)
  • Przygotowanie do egzaminów do szkół artystycznych (malarstwo, rysunek)
  • Twórcze zajęcia dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, teatr, śpiew, rękodzieło, szydełkowanie, eksperyment chemiczny, kuchnia i inne)

Przypominamy, że partnerami KKDR są już:

  • Gospodarstwo Agroturystyczne „KUMAKI”
  • Centrum Twórczego Rozwoju „Magiczny Kuferek”
  • PATOKA Sp. z o.o.
  • Lechia Gdańsk S.A.

Szczegółowe informacje o naszych partnerach i ich ofercie znajdą Państwo poniżej:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny