Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka w Kolbudach” i JW. Team Sp. z o.o. , to kolejni partnerzy, którzy przystąpili do Programu Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Rozszerza się więc wachlarz, objętych rabatami, propozycji adresowanych do rodzin wielodzietnych z terenu naszej gminy. Posiadaczami KKDR, która uprawnia do wielu zniżek jest już 1762 naszych mieszkańców.

W imieniu działającego od niedawna w Kolbudach niepublicznego przedszkola deklarację przystąpienia do naszego Programu podpisała Anna Rampalska. Placówka oferuje 10 procentowe zniżki na czesne w przedszkolu, zajęcia logopedyczne oraz na terapię rodzinną w formie konsultacji z psychologiem. Przedszkole mieści się przy ulicy Dworcowej 4. Jego wnętrza są przestronne, kolorowe i dostosowane do wszelkich rygorystycznych wymagań stawianych podmiotom zapewniającym opiekę najmłodszym. Do dyspozycji maluchów są dwie duże sale z łazienkami i basenikiem z kulkami do „szalonych” zabaw. Obecnie do placówki uczęszcza 47 dzieci.

- Jesteśmy zespołem wykształconych, młodych duchem ludzi, którzy bardzo lubią twórczą pracę z dziećmi. Promujemy zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie i aktywne spędzanie wolnego czasu – zachwala swoje usługi nasz nowy Partner KKDR. - Nasze przedszkole jest miejscem aktywnego rozwoju dzieci, ich osobowości, umiejętności oraz pasji. To taka mała akademia, w której dziecko nabędzie wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, żeby dobrze funkcjonowało później i w szkole i wśród rówieśników.

Do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny przystąpił również Partner, którego propozycja zainteresować może mieszkańców noszących się z zamiarem budowy domu. JW Team Sp. z o.o. oferuje bowiem 10 procentowe zniżki na opracowanie indywidualnych projektów budowlanych oraz adaptacje gotowych projektów. Z takim samym rabatem nasz Partner pomoże w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości, a także w wymaganych uzgodnieniach czy nadzorach. Siedziba firmy mieści się w Jankowie Gdańskim, przy ul. Parkowej 14. W imieniu Spółki podpis na deklaracji przystąpienia do Programu KKDR złożyła Joanna Wójtowicz.

- Firma JW Team Sp. z o.o. jest biurem projektowym działającym od 2012 roku, realizującym usługi z zakresu szeroko pojętej obsługi inwestycji, począwszy od opracowań z zakresu zagospodarowania przestrzennego i analiz urbanistycznych, poprzez projektowanie budowlane, po etap zakończenia i wystąpienia o pozwolenia na użytkowanie obiektu. – przybliża nam swoją ofertę nowy Partner Programu.

Przypomnijmy, że jest to już kolejna firma, która w ramach KKDR oferuje rabaty na usługi dla rodzin wielodzietnych zainteresowanych budową domu. Zniżek na zakup materiałów budowlanych udziela bowiem posiadaczom naszej Karty spółka PATOKA z Lublewa. Poniżej prezentujemy pełną listę firm, które dotychczas przystąpiły do KKDR.

Partnerami naszego programu są:

  • Lechia Gdańsk S.A.
  • Gospodarstwo Agroturystyczne „KUMAKI”
  • Centrum Twórczego Rozwoju „Magiczny Kuferek”
  • Niepubliczny Zespół Przedszkolny „Akademia Przedszkolaka – Magiczny Kuferek”
  • PATOKA Sp. z o.o.
  • „Magnesium” Marta Gulgowska
  • „Torii Sushi”
  • Kwiaciarnia TRACEWICZ.
  • Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka w Kolbudach”
  • JW Team Sp. z o.o.

Szczegóły dotyczące KKDR i oferty naszych partnerów:
http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny