Dobra wiadomość dla naszych mieszkańców i… ich zwierzaków. Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny mogą od teraz korzystać ze zniżek za usługi weterynaryjne. Do naszego Programu przystąpił właśnie kolejny partner. To Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Michała Dzięcioła, który mieści się w Lublewie Gdańskim przy ulicy Strażackiej 3.

W minionym tygodniu, realizowany przez Urząd Gminy Kolbudy, Program Kolbudzka Karta Dużej Rodziny zyskał kolejnego partnera. Podpis pod stosowną umową złożył lekarz weterynarii Michał Dzięcioł, który w Lublewie Gdańskim prowadzi swój gabinet.  Posiadacze Karty Dużej Rodziny - o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032 – mogą już korzystać z rabatów na leczenie swoich zwierzaków. Dlaczego lekarz weterynarii zdecydował się na przystąpienie do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny?

- Uważam, że to bardzo fajna akcja – mówi  Michał Dzięcioł. – Myślę, że powinniśmy pomagać rodzinom wielodzietnym i promować taki model rodziny. Jedną z form pomocy są właśnie wszelkiego rodzaju ulgi i zniżki, które pozwalają odciążyć domowy budżet. Zapraszam mieszkańców gminy Kolbudy, posiadających Karty Dużej Rodziny, do mojego gabinetu i skorzystanie z rabatu.

Nowy partner naszego Programu przyznaje, że próg jego gabinetu przekraczają najczęściej psy i koty. Nie oznacza to jednak, że inne gatunki zwierząt nie mogą liczyć na pomoc medyczną. W swojej dotychczasowej karierze lek. wet.  Michał Dzięcioł pracował m.in. w… płockim ZOO. Tajemnic nie mają więc przed nim nawet zwierzęta egzotyczne.

- Udzielałem pomocy medycznej różnym gatunkom zwierząt – mówi weterynarz. – Przyznam jednak, że w gminie Kolbudy, w której pracuję od 2015 roku,  nie miałem dotąd okazji przyjmować zbyt wielu egzotycznych  pacjentów. Zdarzają się papugi, żółwie… Większość stanowią jednak psy i koty. Klienci przychodzą do mnie często z pupilami zmagającymi się z problemami gastrycznymi czy cierpiącymi na alergie. Trafiają też do mnie zwierzęta, które zostały pogryzione lub padły ofiarą wypadków komunikacyjnych.

Zgodnie z zawartym porozumieniem osoby uprawnione do korzystania z ulg w ramach Programu Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny zyskują prawo do 10 procentowej zniżki na usługi weterynaryjne.

- Cieszymy się z każdego kolejnego Partnera, z którym możemy podpisać porozumienie – mówi wicewójt Marek Goliński. – W ten sposób możemy rozszerzać ofertę adresowaną do naszych mieszkańców. Wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby zrobić coś dobrego dla naszych rodzin wielodzietnych, a przy okazji trochę zareklamować swoją działalność zachęcam do kontaktu z naszym urzędem. Nasi partnerzy zyskują prawo do posługiwania się logotypem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

Partnerami naszego programu są:

 • Lechia Gdańsk S.A.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne „KUMAKI”
 • Centrum Twórczego Rozwoju „Magiczny Kuferek”
 • Niepubliczny Zespół Przedszkolny „Akademia Przedszkolaka – Magiczny Kuferek”
 • PATOKA Sp. z o.o.
 • JW Team Sp. z o.o
 • Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka w Kolbudach”.
 • „Magnesium” Marta Gulgowska
 • „Torii Sushi”
 • Kwiaciarnia TRACEWICZ
 • Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Michał Dzięcioł

Szczegóły dotyczące KKDR i oferty naszych partnerów:
http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny