Gabinet Weterynaryjny Monika Szlufik z Lublewa Gdańskiego został kolejnym, jedenastym już, partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Dzięki podpisanej deklaracji nasze wielodzietne rodziny zyskają 20 procent zniżki na usługi weterynaryjne. Dodatkowo 10 procent zniżki zyskują posiadacze Karty, którzy przyprowadzą zwierzaka na… usługi groomerskie. Co to takiego? To po prostu strzyżenie psów i kotów.

Każdy nowy partner Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny, to szerszy wachlarz zniżek dla rodzin wielodzietnych. Wśród propozycji dedykowanych specjalnie dla mieszkańców gminy Kolbudy mamy już m.in. opiekę przedszkolną, zajęcia rekreacyjne, bilety na mecze Lechii Gdańsk, zniżki w restauracji czy kwiaciarni. Możemy również z rabatem nabyć materiały budowlane lub zamówić projekt budowlany.

Tym razem do Programu przystępuje, drugi już, gabinet weterynaryjny. Pani Monika Szlufik, która złożyła właśnie podpis na deklaracji przystąpienia do KKDR współpracuje z naszą gminą już od dłuższego czasu. Jest w stałym kontakcie z wolontariuszkami, które opiekują się bezpańskimi kotami na terenie naszej gminy. Pacjentem Gabinetu Weterynaryjnego Monika Szlufik bywa również Stefek, czyli czarny kot, którego codziennie możecie spotkać przy drzwiach wejściowych do Urzędu Gminy Kolbudy.

Pani Monika w swoim gabinecie w Lublewie Gdańskim przy ulicy Polnej 55 nie tylko leczy zwierzęta, ale również świadczy usługi groomerskie, czyli strzyże psy i koty. Jak mówi po poradę medyczną ze swoimi pupilami przychodzą głównie właściciele małych zwierząt.

- Moimi pacjentami są przeważnie psy i koty – mówi Monika Szlufik. – Zdarza się też, że mieszkańcy przychodzą z królikami. Jakiś czas temu trafił się nam nawet… Jeż Pigmejski.

Jak przyznaje pani weterynarz kolczasty zwierzak potrafi być trudnym pacjentem. Gdy zwinie się w kłębek, trudno przeprowadzić badanie. Są jednak na to sprawdzone sposoby. Okazuje się, że jeże bywają łasuchami, choć od jabłka zdecydowanie wolą przekąsić tłustego robala. Na profilu facebook obejrzeć można filmik z wizyty jeża Fredka w gabinecie pani Moniki.

https://www.facebook.com/weterynarzlublewo/videos/1474196495975503/

Okazuje się , że Monika Szlufik potrafi również pomóc w poprawieniu relacji pomiędzy czworonogiem a jego opiekunem.

- Wychodząc poza ramy klinicznej medycyny weterynaryjnej, interesuję się też zagadnieniami behawiorystycznymi, co pozwoliło mi naprawić kilka zepsutych relacji na lini pies/kot – właściciel – czytamy na stronie Gabinetu Weterynaryjnego Monika Szlufik.

Dzięki podpisanej umowie posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny, którzy ze swoimi pupilami odwiedzą naszego nowego Partnera mogą liczyć na 20 procent zniżki na usługi weterynaryjne i 10 procent zniżki na strzyżenie psa lub kota.

Trwają prace nad pozyskaniem kolejnych partnerów KKDR. Niebawem poinformujemy o podpisaniu umowy z dwunastym już partnerem.

Informacje o tym jak wyrobić Kartę i o wszystkich Partnerach Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny i zniżkach jakie oferują znajdziecie Państwo pod linkiem http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny