Miło nam poinformować o kolejnym Partnerze, który zdecydował się przystąpić do naszego Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Od dziś rodziny wielodzietne z terenu naszej gminy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki przy zakupach ceramiki i armatury łazienkowej. Spółka BOKARO może również nieodpłatnie zaprojektować Państwa łazienkę.

Dwunastym Partnerem, który dołącza do Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny jest BOKARO Szeligowscy sp. Jawna, która posiada w Polsce już dziewiętnaście salonów sprzedaży detalicznej. Podpisy pod stosowną umową złożyli wójt Leszek Grombala oraz, pełnomocnik nowego Partnera, Adam Bąk. Posiadacze Karty, którzy zdecydują się na zakup wyposażenia łazienki w punktach sprzedaży w Gdańsku lub Gdyni mogą od teraz liczyć na atrakcyjne upusty. Jeżeli chodzi o asortyment… jest w czym wybierać.

Łączna powierzchnia ekspozycji salonów BOKARO wynosi około 10 000 metrów kwadratowych. W punktach sprzedaży, w formie boksów ekspozycyjnych, prezentowane są najnowsze wzory największych krajowych producentów płytek.  Ofertę uzupełnia bogaty wybór ceramiki i armatury sanitarnej. W każdym salonie jest także stanowisko projektanta.

Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny dokonujący zakupów w salonach BOKARO zapłacą cenę pomniejszoną o wartość podatku VAT. Przy zakupach powyżej 3 000 złotych brutto nasz nowy Partner zapewnia bezpłatne wykonanie wizualizacji łazienki.

- Mamy bardzo wielu klientów z Gminy Kolbudy, stąd nasz pomysł na przystąpienie do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny – mówi Adam Bąk, reprezentujący spółkę BOKARO. – Sam projekt Karty jest bardzo ciekawą inicjatywą, która umożliwia rodzinom wielodzietnym pozwolić sobie na nieco więcej. Warunki, które oferujemy jako nowy Partner programu są dość atrakcyjne. Ceny pomniejszone są o wartość podatku VAT, czyli około 23 procent. Myślę, że jest to wartość, którą naprawdę odczuje się w portfelu. Zachęcam więc wszystkich posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny do odwiedzenia naszych salonów.

Aby skorzystać z proponowanej zniżki wystarczy odwiedzić jeden z najbliższych salonów spółki BOKARO:

Gdańsk, ul. Trakt Świętego Wojciecha 275

Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59

Gdynia, ul. Chwaszczyńskiej 64.

Radości z kolejnych Partnerów nie kryją władze Gminy Kolbudy. Większa liczba podmiotów oferujących zniżki, to bogatsza oferta adresowana do naszych rodzin wielodzietnych. Cieszy również fakt, że nasi Partnerzy reprezentują zróżnicowane branże. Współpracują już z nami m.in. restauratorzy, podmioty świadczące opiekę przedszkolną, klub sportowy, gabinety weterynaryjne, biuro projektowe, kwiaciarnia czy sklep budowlany. Pełna lista naszych Partnerów oraz informacje dotyczące oferowanych rabatów dostępne są na naszej stronie w zakładce Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Znajdziecie tam Państwo również informację o tym jak „zdobyć” Kartę i jak dołączyć do grona przedsiębiorców proponujących zniżki dla dużych rodzin z gminy Kolbudy. http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny