Rozszerza się oferta adresowana do naszych rodzin wielodzietnych. Do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny przystąpiły już podmioty świadczące m.in. opiekę nad dziećmi oraz oferujące zajęcia dla młodzieży. Współpracują z nami sklepy z artykułami budowlanymi, przedstawiciele branży gastronomicznej, kwiaciarnia oraz Ekstraklasowy klub piłkarski. Dziś dobra wiadomość dla… miłośników kawy, a tych zapewne nie brakuje. Do grona przedsiębiorców oferujących zniżki i rabaty dołącza właśnie firma kawawbiurze.pl, z siedzibą w Kowalach. Kartę uprawniającą do zniżek w ramach Programu KKDR posiada już 2 034 naszych mieszkańców.

Podpisy pod treścią porozumienia złożyli wójt Leszek Grombala oraz właściciel kawawbiurze.pl, Michał Ścisk. Co do zaoferowania posiadaczom Karty ma nasz nowy partner? Jak wskazywać może sama nazwa, firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą kawy oraz ekspresów wydobywających z czarnych ziarenek to, co najlepsze. Bogata oferta zadowoli najbardziej wytrawnych kawoszy. Kto nie zaczyna dnia od czarnego, aromatycznego i dodającego energii napoju…?
Nowy podmiot w drużynie KKDR specjalizuje się nie tylko w handlu ekspresami i automatami do kawy, ale również w ich serwisowaniu.

- Zawsze byłem zwolennikiem tego typu lokalnych akcji – powiedział podczas podpisania umowy Michał Ścisk. – Gdy podczas jednej z wizyt w Referacie Spraw Obywatelskich UG Kolbudy zauważyłem ulotkę, zachęcającą przedsiębiorców do przystąpienia do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny, postanowiłem dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Uważam, że ulgi i zniżki dla dużych rodzin to fajna inicjatywa. Dlatego zapraszam do naszej firmy wszystkich posiadaczy Karty.

Zgodnie z zawartą umową firma kawawbiurze.pl oferuje naszym rodzinom wielodzietnym -posiadającym Kartę Dużej Rodziny o numerze, w którym początkowe 7 cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032 - zniżkę w wysokości 10 procent na zakup kawy. Tyle samo upustu nasz nowy Partner udziela na usługi serwisowe ekspresów do kawy. Zakup urządzenia, z którego pozyskamy pyszną kawę możliwy jest z kolei z 5 procentowym rabatem.

Kawawbiurze.pl jest już trzynastym podmiotem gospodarczym, który zdecydował się dołączyć do grona firm troszczących się o portfele posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zadowolenia z rosnącej liczby Partnerów Programu nie kryją władze Gminy Kolbudy. Większa liczba przedsiębiorców oferujących zniżki, to bogatsza oferta adresowana do naszych rodzin wielodzietnych. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że nasi Partnerzy reprezentują zróżnicowane branże.

- Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, którzy mogą zaoferować rabaty dla naszych rodzin wielodzietnych do kontaktu z naszym urzędem – mówi wójt Leszek Grombala. – My zobowiązujemy się do tego, że poinformujemy naszych mieszkańców o tym, gdzie mogą skorzystać z atrakcyjnych ulg i rabatów. Partner zyskuje również prawo do posługiwania się charakterystycznym logo Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Może nim oznaczyć swój sklep, samochód czy zakład, jako przedsiębiorca przyjazny rodzinom wielodzietnym.

Pełna lista naszych Partnerów oraz informacje dotyczące oferowanych rabatów dostępne są na naszej stronie w zakładce Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Znajdziecie tam Państwo również informację o tym jak „zdobyć” Kartę i jak dołączyć do grona przedsiębiorców proponujących zniżki dla dużych rodzin z Gminy Kolbudy. http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny