Zapraszamy do krainy naszych smaków i zapachów z dzieciństwa. Zawarliśmy je w naszych wyrobach pieczonych wedle rodzinnych receptur z sercem, pasją i zaangażowaniem”tak nowy Partner Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny zachwala swoje słodkie wyroby. Od dziś rodziny wielodzietne z Gminy Kolbudy mogą dokonywać zakupów w sklepie firmowym spółki „Manufaktura Mojej Mamy”, korzystając z 5 procentowego rabatu.

Miło nam poinformować, że do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny dołączył właśnie kolejny Partner. Tym razem rodziny wielodzietne, posiadające Kartę, będą miały możliwość skorzystania z 5 procentowej zniżki przy zakupie wyrobów cukierniczych. Sklep firmowy spółki „Manufaktura Mojej Mamy” mieści się przy ulicy Edmunda Nagórskiego 8, w bliskim sąsiedztwie Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach. Nowy Partner naszego Programu w swojej ofercie proponuje m.in.: sękacze, torty okolicznościowe, bezy o różnych smakach, drożdżówki oraz szereg ciast, pączki oraz wyroby piekarnicze.

Podpisy pod porozumieniem w sprawie współpracy w ramach Programu KKDR złożyli wójt Leszek Grombala oraz Prezes Zarządu spółki „Manufaktura Mojej Mamy” Dawid Gryniewicz.

- Cukiernia to bez wątpienia idealny Partner dla programu adresowanego do rodzin wielodzietnych – mówi wójt Leszek Grombala. – Tym bardziej, że firma, która do nas dołącza sama bardzo podkreśla swój rodzinny charakter. Wszyscy wiemy, jak maluchy uwielbiają wszelkiego rodzaju słodkości. Jednak np. urodzinowy tort może stanowić niemałe obciążenie dla domowego budżetu. Jestem przekonany, że dzięki tej zniżce posiadacze naszej Karty częściej odwiedzać będą cukiernię, ku uciesze swoich pociech oczywiście.

Właściciel firmy z dumą podkreśla fakt, że tajemnica smaku oraz wysokiej jakości wyrobów drzemie w tradycyjnych, rodzinnych recepturach oraz produktach, na bazie których powstają produkty wytwarzane przez „Manufakturę Mojej Mamy”. Sztandarowym produktem i dumą cukierni i piekarni wydaje się być sękacz, który zdobył prestiżowy certyfikat Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie". Otrzymał również tytuł TOP PRODUKT. Wyróżnienie to jednoznacznie określa polskie pochodzenie żywności, potwierdza jednocześnie wysoką jakość nagrodzonego produktu.

- Nasz sękacz to rodzinna receptura. Jego wytwór to czyste rękodzieło. Produkowany jest tylko z naturalnych surowców pochodzenia polskiego: 100%  jaj używanych w produkcji, pochodzi z ekologicznych gospodarstw od kur z wolnego wybiegu – tak nagrodzony wyrób opisuje właściciel „Manufaktury Mojej Mamy”, Dawid Gryniewicz

Firma, która dołącza właśnie do naszego Programu od dwunastu lat specjalizuje się w produkcji słodkich przysmaków. W 2006 roku Pan Dawid postanowił założyć własną, rodzinną firmę i sięgnąć do smaków oraz zapachów kuchni dzieciństwa, w której królowali rodzice. 

- Dla mnie historia sękacza zaczyna się w 1980 roku, kiedy pod ciepłym mazurskim niebem splatają się ścieżki życia moich Rodziców – pisze na firmowej stronie internetowej Dawid Gryniewicz. - Nikt nie przypuszczał nawet, że los pchnie ich ku sobie, nie tylko we wzajemnej sobą fascynacji, ale że też szykuje im niespodziankę wspólnego odkrywania pasji kulinarnych. Zatem nie legendy, tylko te utrwalone w dziecięcej pamięci wspomnienia zapachów i smaków kuchni, pieczonych ciast, smażonych konfitur, suszonych jabłek , świeżego miodu, w przyszłości staną się moją zawodową inspiracją.

Kolbudzką Kartę Dużej Rodziny posiada już ponad dwa tysiące naszych mieszkańców. „Manufaktura Mojej Mamy” jest czternastym podmiotem, który zdecydował się przystąpić do naszego Programu. Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy wprowadziły już m.in. kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet klub piłkarski występujący w Ekstraklasie.

Pełna lista naszych Partnerów oraz informacje dotyczące oferowanych rabatów dostępne są na naszej stronie w zakładce Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Znajdziecie tam Państwo również informację o tym jak „zdobyć” Kartę i jak dołączyć do grona przedsiębiorców proponujących zniżki dla dużych rodzin z Gminy Kolbudy. http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny