Firma „Elmos” Mateusz Moskwa z Lisewca została kolejnym Partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Od teraz rodziny wielodzietne z Gminy Kolbudy mogą skorzystać ze zniżek na zakup, montaż i serwis alarmów, domofonów i kamer. Obecnie Kartę Dużej Rodziny posiada 2078 mieszkańców naszej gminy.

- Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem i serwisem wszelkich instalacji elektrycznych w Gdańsku i okolicach – czytamy na stronie internetowej firmy „Elmos”. - W szczególności w naszej orbicie zainteresowań znajdują się usługi związane z alarmami i monitoringiem. Jednakże zakres działań firmy jest dużo szerszy – chętnie zajmiemy się również konfiguracją sieci LAN, montażem instalacji domofonowych, automatyką bram oraz pozostałymi instalacjami niskoprądowymi. W zakresie kompetencji naszej załogi znajduje się również fachowa konserwacja tychże systemów.

Podpis pod porozumieniem w sprawie przystąpienia do Programu KKDR złożyli wójt Leszek Grombala oraz właściciel firmy „Elmos”, Mateusz Moskwa. Co skłoniło przedsiębiorcę do zaproponowania rabatów rodzinom wielodzietnym z naszej gminy?

- W tej chwili zdecydowaną większość zleceń otrzymujemy spoza terenu gminy Kolbudy – mówi Mateusz Moskwa. – Nasze usługi świadczymy przede wszystkim w Gdańsku. Nie ukrywam, że chcielibyśmy więcej pracować dla naszych mieszkańców. Jeżeli mamy możliwość wesprzeć przy okazji duże rodziny, to na pewno warto przystąpić do Programu KKDR. Zachęcam wszystkich posiadaczy Karty do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz nowy Partner proponuje posiadaczom Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny 10 procent zniżki na usługi serwisu lub montażu alarmu, domofonu czy kamer. Osoby, które zdecydują się na zakup alarmu lub domofonu mogą liczyć na 15 procent upustu. Najwięcej, bo aż 25 procent rabatu, firma „Elmos” udzieli posiadaczom Karty, którzy zechcą zakupić kamery.

Firma „Elmos” mieści się w Lisewcu, przy ul. Pagórkowej 13. Dane kontaktowe firmy oraz szczegółowe informacje o świadczonych przez nią usługach - podobnie jak wiadomości na temat wszystkich Partnerów KKDR - znajdują się w zakładce poświęconej Programowi:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny

- Dobrze, że do Programu dołączają przedsiębiorcy reprezentujący różne branże – mówi wójt Leszek Grombala. – Nasza oferta staje się coraz bogatsza, a tym samym coraz bardziej atrakcyjna dla dużych rodzin. Świadczy o tym liczba wydawanych Kart Dużej Rodziny, które posiada już ponad dwa tysiące naszych mieszkańców, co przy ponad szesnastu tysiącach zameldowanych osób wydaje się chyba niezłym wynikiem. Cieszymy się z każdego nowego Partnera, który przystępuje do projektu. Gdy jest to przedsiębiorca z naszej gminy, radość jest jeszcze większa. Fajnie, że nasze lokalne firmy mogą zdobyć nowych klientów, a nasze rodziny wielodzietne zaoszczędzić trochę grosza. O to chodzi.

„Elmos” Mateusz Moskwa jest piętnastym podmiotem, który zdecydował się przystąpić do naszego Programu. Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy wprowadziły już m.in. cukiernia, kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet klub piłkarski występujący w Ekstraklasie. Czekamy na kolejnych chętnych do przystąpienia do KKDR. Zachęcamy do kontaktu z naszym urzędem.