Do grona przedsiębiorców oferujących zniżki dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny dołączył kolejny podmiot. Wachlarz propozycji objętych rabatami dla naszych rodzin wielodzietnych rozszerza się o usługi fotograficzne i wideofilmowanie. W zespole Partnerów KKDR witamy PPHU THE BEST CHOICE z Lisewca.

Firma, która zdecydowała się dołączyć do Programu KKDR świadczy usługi fotograficzne oraz wideo. Profesjonalne fotografie i filmy z uroczystości rodzinnych, a także wykonywanie zdjęć do dokumentów, to tylko część oferty nowego Partnera, którego siedziba mieści się w Lisewcu przy ulicy Jutrzenki 6.

„Uchwycimy dla Was nawet najbardziej ulotne chwile” - to motto firmy z naszej gminy. Rodziny wielodzietne wiedzą doskonale, że wychowaniu gromadki wesołych maluchów towarzyszą liczne momenty i wydarzenia warte trwałego upamiętnienia. Wykonane przez profesjonalistów fotografie oraz filmy stanowić będą bez wątpienia wspaniałą pamiątkę na długie lata.

PPHU THE BEST CHOICE z Lisewca proponuje posiadaczom Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny 10 procent zniżki na swoje usługi, których cena przekracza 100 złotych.                                                                                       

- Z ogromną satysfakcją podpisujemy każde kolejne porozumienie z przedsiębiorcami, którzy chcą wspierać duże rodziny oferując im rabaty na swoje usługi - mówi wójt Leszek Grombala. - W naszym zespole KKDR jest już kilkanaście firm. Większość to przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie gminy Kolbudy. Celem Programu jest wspieranie rodzin i promocja naszych firm. Korzyści czerpią więc obie strony. Usługi fotograficzne czy wideofilmowanie to chyba fajna propozycja dla rodzin wielodzietnych. Wszyscy przecież staramy się zatrzymać w kadrze takie wydarzenia jak chrzciny, komunie czy śluby.

Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy wprowadziły już m.in. cukiernia, kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet klub piłkarski występujący w Ekstraklasie. Czekamy na kolejnych chętnych do przystąpienia do KKDR. Zachęcamy do kontaktu z naszym urzędem. Wystarczy zadzwonić pod numer (58) 691 05 72 i wyrazić chęć dołączenia do grona firm przyjaznych rodzinom wielodzietnym.

Więcej informacji na temat Programu KKDR, naszych Partnerów oraz usług jakie proponują naszym mieszkańcom znajdziecie Państwo w zakładce:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny