Lokalna Grupa Działania „Trzy Krajobrazy” ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. wdrażania LSR w biurze LGD w Pruszczu Gdańskim (pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo).

LGD „Trzy Krajobrazy” realizuje podejście rozwój lokalny kierowany przez społeczność (LEADER) w latach 2016 – 2023 w ramach PROW 2014-2020, polegające na dystrybucji środków finansowych Unii Europejskich na swoim obszarze działania realizując Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2014-2020.

www.trzykrajobrazy.pl

Biuro LGD znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Wybrzeża 2b/6

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne
  • znajomość pracy biura, zasad obiegu dokumentów

Wymagania dodatkowe:

  • co najmniej 2-letni staż pracy,
  • doświadczenie w realizacji projektów
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, spotkań i warsztatów
  • znajomość ustaw i przepisów wykonawczych w zakresie wdrażania LSR

Zakres obowiązków obejmuje m.in.

  • redagowanie pism
  • sporządzanie raportów i analiz
  • prowadzenie dokumentacji LGD
  • prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • współpraca w zadaniach realizowanych przez LGD

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • zdobycie wszechstronnej wiedzy i doświadczenia

LGD zastrzega sobie prawo do nie informowania uczestników o wynikach konkursu.

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres e-mail:

Praca od 1 stycznia 2019 r.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 28 grudnia 2018, do godziny 12:00.

Zapewniamy ciekawą, różnorodną i interesującą pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje tel. 666 350 070