W hali kolbudzkiego ZKPiG, odbyła się pierwsza kolejka Okręgowej Ligi Seniorek. W zawodach udział wzięły 4 drużyny, w tym UKS Bryza Kolbudy. Spotkania rozgrywane były systemem turniejowym - każdy z każdym.

W ekipie z Kolbud na parkiecie swoje umiejętności zaprezentowały zawodniczki z Kolbud z roczników 1993 i 1994, uczennice szkół licealnych, które swoją przygodę z koszykówką rozpoczęły w ZKPiG Kolbudy wsparte kilkoma młodszymi kolezankami.

W pierwszym meczu Bryza zmierzyła się z Jedynką Lębork. Gospodynie w każdej z kwart dzięki twardej obronie i skutecznej grze w ofensywie wygrały cały pojedynek 109:43 i ze spokojem czekały na ostatniego rywala - Basket Ósemkę Wejherowo.

W drugim meczu koszykarki Bryzy udowodniły, ze są bezkonkurencyjne, demonstrując niezwykle efektowną i efektywną koszykówkę. Pierwszą kwartę wygrały z wynikiem 32:0! W dalszej części spotkania zawodniczki Bryzy wykorzystywały błędy wejherowianek. UKS Bryza wygrał ostatecznie 139:14, zapewniając sobie zwycięstwo w całej imprezie. Najwięcej punktów w obu pojedynkach zdobyła Klaudia Dawidowska - 43.

Statystyka meczów UKS Bryza

UKS Bryza - pierwszy mecz: Marta Wrzochal 2 punkty, Kamila Urbańska 5 pkt, Klaudia Dawidowska 22 pkt, Aleksandra Jackowska 6 pkt, Monika Zglenicka 10 pkt, Kamila Milcarz 15 pkt, Karolina Wolff 11pkt, Ewelina Sawicka 2 pkt, Magda Chodnikiewicz 4 pkt, Paulina Franka 10 pkt, Aleksandra Gałkowska 6 pkt, Mariola Leszka 16pkt.

UKS Bryza - drugi mecz: Marta Wrzochal 11 pkt, Kamila Urbańska 15 pkt, Klaudia Dawidowska 21 pkt, Aleksandra Jackowska 7 pkt, Monika Zglenicka 6 pkt, Kamila Milcarz 16 pkt, Karolina Wolff 4 pkt, Ewelina Sawicka 8 pkt, Magda Chodnikiewicz 2 pkt, Paulina Franka 24 pkt, Mariola Leszka 8 pkt, Aleksandra Gałkowska 15pkt.