W środę 16 stycznia br. zakończyliśmy zapisy na „Ferie na stoku” 2019 dofinansowane przez Gminę Kolbudy. Za pośrednictwem elektronicznego formularza otrzymaliśmy wiele zgłoszeń. Do udziału w zimowym wypoczynku wstępnie zakwalifikowaliśmy 200 uczestników, których rodzice i opiekunowie zostali już o tym fakcie poinformowani drogą mailową.

Warunkiem uczestnictwa zakwalifikowanego wstępnie dziecka w zimowych zajęciach jest dokonanie wpłaty oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej w terminie do piątku 25 stycznia br. Karty przyjmowane są w pokoju nr 305 lub Sekretariacie Urzędu Gminy Kolbudy, w godzinach pracy urzędu. Szczegóły (wraz z numerem rachunku bankowego, na który dokonać należy wpłaty) zostały opisane w regulaminie, który publikujemy poniżej.

Ponieważ ilość zgłoszeń znacznie przekroczyła liczbę przygotowanych miejsc, Gmina Kolbudy dołoży wszelkich starań, aby w przyszłym roku z dofinansowanych przez samorząd zajęć mogło skorzystać więcej młodych mieszkańców.

Rodziców i opiekunów zakwalifikowanych wstępnie dzieci prosimy, aby na odwrocie karty kwalifikacyjnej, którą składać będą w Urzędzie Gminy Kolbudy dopisać informacje dotyczące: wzrostu dziecka, a także informację czy uczestnik będzie korzystał z własnego sprzętu narciarskiego czy ze sprzętu organizatora.

Osoby, które złożyły już kartę kwalifikacyjną proszone są o przesłanie powyższych informacji na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Oświaty, Kultury i Sportu tel. (58) 691 05 37.