Praca dla Instruktora Terapii Zajęciowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Łapinie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunek terapia zajęciowa
  • lub wyższe, kierunkowe ( pedagogika, oligofrenopedagogika ) bądź w trakcie studiów
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • umiejętności organizatorskie, kreatywność

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowywanie i prowadzenie zajęć w pracowni stolarskiej z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi (pięcioosobowa grupa)
  • prowadzenie zajęć zgodnych z profilem pracowni (prosta obróbka drewna, sklejki, przygotowywanie z podopiecznymi prac na kiermasze i inne),
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej w placówce – dotyczącej rehabilitacji uczestników

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) proszę przesyłać na adres:  do 15.03.2019 r.

Wraz  z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami