Zdajesz maturę w tym roku? Będziesz zdawać w przyszłym? Sprawdź już teraz jak jesteś przygotowany/przygotowana do podstawy z matematyki! Już po raz kolejny Gmina Kolbudy - we współpracy z Magnesium  - organizuje próbny egzamin dojrzałości z „królowej wszystkich nauk”. Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do zmierzenia się z arkuszem przygotowanym przez współpracujących z Magnesium specjalistów. Nasz arkusz to autorski zestaw zadań opracowany przez pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczonych nauczycieli oraz współpracowników Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Zapisy przyjmujemy do 7 kwietnia br.


Czym jeszcze różni się ta matura próbna od innych? Wyniki swojej pracy możesz poznać tuż po egzaminie. Rozwiązania trudniejszych zadań zostaną omówione przez matematyka doktora Jacka Gulgowskiego.

Już po raz trzeci Magnesium – przy współpracy z Gminą Kolbudy – organizuje Kolbudzką Próbną Maturę z Matmy. Spotykamy się w piątek, 12 kwietnia 2019 r. w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy (ul. Staromłyńska 1, Kolbudy) o godzinie 16.00. Wszyscy chętni będą mogli napisać arkusz matury z matematyki na poziomie podstawowym – w warunkach mocno zbliżonych do egzaminacyjnych. Piszemy przez 170 minut. Zapewniamy również maturalną kartę wzorów. Po zakończeniu egzaminu nastąpi omówienie zadań połączone z ich samodzielną oceną. W ten sposób, po wszystkim, każdy z uczestników będzie wiedział jaki uzyskał wynik.

Zapraszamy nie tylko tegorocznych , ale również przyszłych i byłych maturzystów. W to piątkowe popołudnie każdy będzie mógł wejść w skórę egzaminowanego i spróbować swoich sił!

Uwaga! Wymagana wcześniejsza rejestracja ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej liczby arkuszy egzaminacyjnych.

Zgłoszenia przyjmujemy:

za pośrednictwem strony magnesium.edu.pl,
lub emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub na facebooku Magnesium (facebook.com/magnesium.edu/).

Udział w próbnej maturze jest bezpłatny.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!