Cukiernia Czernis została nowym Partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Podpisy pod stosownym Porozumieniem złożyli wójt Andrzej Chruścicki oraz przedstawiciel firmy Daniel Czernis. Zgodnie z zawartą umową rodziny wielodzietne z gminy Kolbudy, legitymujące się Kartą Dużej Rodziny, zyskują uprawnienie do 5 procentowej zniżki na wyroby własne cukierni oferowane w punktach sprzedaży w Kolbudach przy ulicy Wybickiego 32 D oraz Kowalach przy ulicy Staropolskiej 32.

„Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu, kiedy Tadeusz Czernis postanowił rozwijać swoją cukierniczą pasję. Zawsze marzył aby otworzyć własną, autorską cukiernię, która serwowałaby okolicznym mieszkańcom prawdziwe domowe wypieki. I tak powstała pierwsza cukiernia Czernis w Kolbudach, a Pan Tadeusz zamienił rodzinną kuchnię na profesjonalną pracownię słodkości, w której do woli mógł realizować swoje cukiernicze pomysły.

Z biegiem lat synowie Państwa Czernis wdrażali się w słodki kunszt łącząc tradycję z nowoczesnością. Dziś możemy pochwalić się kilkoma firmowymi cukierniami na terenie Trójmiasta i okolic oraz rosnącym gronem franczyzobiorców…” - tak reklamuje się nowy Partner Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

W asortymencie firmy znajduje się szeroka gama wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych.

„Tajemnicą tych wypieków są nasze własne receptury, dzięki którym pieczywo w naszej Piekarni pozostaje wyjątkowo oryginalne…” - czytamy na stronie internetowej Cukierni Czernis.

Podczas uroczystego podpisania Porozumienia goście opowiedzieli wójtowi o swoich produktach, planach rozwoju firmy oraz zwiększania asortymentu produktów, które dostosowywane są do potrzeb klientów, jak choćby zestawy śniadaniowe dedykowane osobom, które szczególnie dbają o linię.

- W gminie Kolbudy mamy wiele firm, które chcą pomagać rodzinom wielodzietnym - mówi wójt Andrzej Chruścicki. - Lista Partnerów programu, który realizowany jest od kilku lat systematycznie się wydłuża. Firmy, które do nas dołączają otrzymują specjalne naklejki, którymi mogą oznaczyć swoje sklepy. My informujemy o tym, że sprzyjają dużym rodzinom proponując rabaty. Liczę na to, że będzie nas jeszcze więcej. Każdy kolejny partner wzbogaca ofertę zniżek z jakich korzystać mogą nasi mieszkańcy. Liczba posiadaczy Karty, a co się z tym wiąże liczba osób korzystających z rabatów również systematycznie wzrasta. W tej chwili do korzystania z Programu uprawnionych jest ponad 2800 naszych mieszkańców.

Program przyznający uprawnienia rodzinom wielodzietnym, zwany „Kolbudzką Kartą Dużej Rodziny”, adresowany jest do mieszkańców Gminy Kolbudy. Jego celem jest promowanie modelu i wizerunku rodziny wielodzietnej. Do korzystania z ulg i zniżek oferowanych w ramach naszego programu uprawnia Karta Dużej Rodziny o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032. Karta z wyłączeniem dzieci do czasu nauki szkolnej ważna jest tylko z dokumentem poświadczającym tożsamość użytkownika. Pytania dotyczące wydawania Karty kierować można pod numer telefonu (58) 691 – 05 - 75.

Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy oprócz cukierni wprowadziły już m.in. kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet walczący o tytuł Mistrza Polski klub piłkarski. Czekamy na kolejnych chętnych do przystąpienia do KKDR. Zachęcamy do kontaktu z naszym urzędem. Wystarczy zadzwonić pod numer (58) 691 05 72 i wyrazić chęć dołączenia do grona firm przyjaznych rodzinom wielodzietnym.

Więcej informacji na temat Programu KKDR, naszych Partnerów oraz usług jakie proponują naszym mieszkańcom znajdziecie Państwo w zakładce:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny