Artykuły szkolne i zabawki ze zniżką dla rodzin wielodzietnych? Teraz to możliwe. Nowym Partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny został Sklep Papierniczy „Kredka”, który mieści się w Kolbudach przy ulicy Wybickiego 34. Do korzystania z Programu gwarantującego upusty i rabaty uprawnionych jest już ponad 2800 mieszkańców gminy Kolbudy.

Podpisy pod treścią porozumienia złożyli wójt Andrzej Chruścicki oraz Kamila Wołyniec. Dlaczego Sklep Papierniczy „Kredka” zdecydował się przystąpić do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny?

- Sama pochodzę z wielodzietnej rodziny i doskonale wiem jak wiele wydatków muszą ponosić rodzice wychowujący większą liczbę dzieci - mówi Kamila Wołyniec. - Właśnie dlatego postanowiliśmy dołączyć do grupy firm, które proponują zniżki posiadaczom Karty. Każdy rabat, to odciążenie dla rodzinnego budżetu. Zapraszam więc do naszego sklepu na zakupy ze zniżką.

Nowy Partner Programu proponuje posiadaczom Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny 5 procent zniżek na zakup artykułów szkolnych i zabawek. Oferta  Sklepu Papierniczego „Kredka” spotka się zapewne z dużym zainteresowaniem mieszkańców zwłaszcza przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Zakup wyprawki dla ucznia to zwykle spore obciążenie dla domowego portfela. Podręczniki, okładki, zeszyty, farby, kleje - to zaledwie część wyposażenia jakie trzeba zapewnić dzieciom pobierającym naukę. W przypadku większej gromadki pociech robi się naprawdę spora suma.

Program przyznający uprawnienia rodzinom wielodzietnym, zwany „Kolbudzką Kartą Dużej Rodziny”, adresowany jest do mieszkańców Gminy Kolbudy. Jego celem jest promowanie modelu i wizerunku rodziny wielodzietnej. Do korzystania z ulg i zniżek oferowanych w ramach naszego programu uprawnia Karta Dużej Rodziny o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032. Karta z wyłączeniem dzieci do czasu nauki szkolnej ważna jest tylko z dokumentem poświadczającym tożsamość użytkownika. Pytania dotyczące wydawania Karty kierować można pod numer telefonu (58) 691 – 05 - 75.

Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy oprócz cukierni wprowadziły już m.in. kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet walczący o tytuł Mistrza Polski klub piłkarski. Czekamy na kolejnych chętnych do przystąpienia do KKDR. Zachęcamy do kontaktu z naszym urzędem. Wystarczy zadzwonić pod numer (58) 691 05 72 i wyrazić chęć dołączenia do grona firm przyjaznych rodzinom wielodzietnym.

Więcej informacji na temat Programu KKDR, naszych Partnerów oraz usług jakie proponują naszym mieszkańcom znajdziecie Państwo w zakładce:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny