Serdecznie zapraszamy Panią/Pana do wzięcia udziału w wypełnieniu ankiety związanej z opracowaniem „Strategii rozwoju elektromobilności Powiatu Gdańskiego na lata 2020 - 2040”. Strategia opracowywana przez Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim będzie miała na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie dotychczasowych wstępnych koncepcji, związanych z szeroko pojętym ograniczeniem niskiej emisji komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności.

Głównym zadaniem Strategii będzie wskazanie aktualnych niedostatków i wymiernych potrzeb mieszkańców, oraz określenie kierunków rozwoju naszego regionu w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji.

Elektromobilność to ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym. Aby jak najlepiej poznać Państwa preferencje i sugestie dotyczące transportu na terenie powiatu gdańskiego, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższych pól. Dane pozyskane dzięki ankiecie będą podstawą dla sporządzenia rzetelnego dokumentu diagnozującego problemy i potrzeby mieszkańców powiatu.

Opracowanie Strategii wynika także z regulacji, wprowadzonych Ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

https://elektromobilnoscpowiatgdanski.ankietaplus.pl/