O tym, że Gmina Kolbudy piękną jest, wszyscy doskonale wiemy. Malownicze jeziora, rzeki, pobliskie lasy oraz liczne wzniesienia terenu sprawiają, że otaczający nas krajobraz bywa porównywany do tego, jaki spotkać można w południowych, górskich regionach kraju. Lotnicze zdjęcia naszej gminy wykonane o każdej porze roku budzą zachwyt.

Niektóre z gmin położonych w równie malowniczej scenerii wykorzystują ten atut i decydują się na budowę wież widokowych. Te stanowią nie lada atrakcję zarówno dla mieszkańców, jak i dla przyjezdnych, podnosząc tym samym atrakcyjność turystyczną gminy. Czy budowa wysokiej konstrukcji z tarasem widokowym jest dobrym pomysłem? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak ciekawi co na ten temat sądzą mieszkańcy Gminy Kolbudy.

Czy Państwa zdaniem byłaby to dobra inwestycja? Jeżeli uważacie, że tak, to może macie pomysły gdzie taka wieża powinna stanąć. Jeżeli Waszym zdaniem realizacja takiego przedsięwzięcia nie ma najmniejszego sensu, to chętnie przeczytamy dlaczego.

Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii na ten temat. Zapraszamy do komentowania na profilu fb/Gmina Kolbudy oraz dodawania komentarzy pod tekstem w serwisie kolbudy.pl