Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Danuta Dyrka to nowy Partner Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny, czyli programu oferującego zniżki dla rodzin wielodzietnych. Wójt Andrzej Chruścicki i Danuta Dyrka podpisali stosowną umowę, która umożliwia posiadaczom Karty skorzystanie z nawet 50 procentowych zniżek przy ubezpieczaniu mieszkań i domów.

- Od dwudziestu lat działam na rynku ubezpieczeń i staram się iść z duchem czasu – powiedziała po podpisaniu umowy Danuta Dyrka. – Aktualnie wszędzie kładzie się spory nacisk na promocję dużych rodzin. Posiadanie większej liczby dzieci, to również większe wydatki. Powinniśmy więc robić wszystko, aby trochę odciążyć budżety domowe tych rodzin, które decydują się na większą liczbę pociech. Dlatego postanowiłam dołączyć do Programu i do firm, które już udzielają rabatów posiadaczom Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Myślę, że przygotowana przeze mnie oferta jest atrakcyjna i spotka się z zainteresowaniem rodzin wielodzietnych.

Rabat sięgający nawet 50 procent na ubezpieczenie mieszkań i domów nie jest jedyną ciekawą propozycją dla posiadaczy KKDR. Na wynoszącą do 10 procent ulgę możemy liczyć zawierając umowę ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia szkolnego dzieci i młodzieży czy ubezpieczenie zdrowotne psów i kotów.

Zniżki udzielane są w punkcie PU Danuta Dyrka zlokalizowanym w Kolbudach przy ul. Staromłyńskiej 1c.

Przypominamy, że do Programu KKDR przystąpiło już kilkanaście podmiotów, które oferują rabaty dla rodzin wielodzietnych z terenu Gminy Kolbudy. Są wśród nich restauracje, cukiernie, punkty usługowe, placówki świadczące opiekę nad dziećmi, a nawet klub z piłkarskiej Ekstraklasy. Pełen wykaz naszych Partnerów, wraz z oferowanymi ulgami, dostępny jest w specjalnej dedykowanej Kolbudzkiej Karcie Dużej Rodziny zakładce. Tam znajdują się również informacje w jaki sposób przedsiębiorcy mogą dołączyć do naszego projektu.

O KARCIE I PARTNERACH PROGRAMU (kliknij)

Atrakcyjność Programu „KKDR” uzależniona jest od liczby ulg, rabatów i uprawnień, które zaoferują nasi Partnerzy. Dlatego zachęcamy gorąco wszystkich przedsiębiorców do wypełniania Deklaracji Uczestnictwa w Programie. Prowadząc działalność handlową, usługową czy rekreacyjną i zostając naszym Partnerem zyskujecie Państwo nowych klientów i ich życzliwość. My ze swojej strony zapewniamy przedsiębiorcom zamieszczenie stosownych informacji w serwisie Kolbudy.pl oraz profilu Facebook Gminy Kolbudy. Partnerzy otrzymują również prawo do posługiwania się logo naszego Programu.