Wydłuża się lista Partnerów Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny oferujących zniżki dla rodzin wielodzietnych z naszej gminy. Do grona przedsiębiorców, z którymi samorząd podpisuje stosowne umowy dołączyła właśnie spółka „Kreatywne Stolarstwo by Konar Meble” z Lublewa Gdańskiego. Umowę z przedstawicielem firmy wykonującej meble na zamówienie podpisał wójt Andrzej Chruścicki.

„U nas nie znajdziesz typowych mebli, które dostępne są w większości sklepów. Nasze propozycje są wyjątkowe - stylowe, solidne i funkcjonalne. Nowoczesne meble dedykowane są każdemu miłośnikowi unikalnych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową usługę, od projektu po wykonanie oraz montaż.” – czytamy na stronie internetowej nowego Partnera KKDR.

Firma proponuje swoim klientom bogaty wybór designerskich stołów, krzeseł tapicerowanych, sof oraz foteli. Producent mebli zwraca uwagę na szeroką gamę kolorów oraz wysoką jakość materiałów wykorzystywanych w produkcji. Jak zapewnia stoły, krzesła i inne elementy wyposażenia wnętrz posłużą przez długie lata, nie tracąc przy tym właściwości zarówno estetycznych, jak i użytkowych.

Co proponuje nowy Partner mieszkańcom naszej gminy posiadającym Kartę Dużej Rodziny? Zgodnie z umową rodziny wielodzietne mogą liczyć na 5 procentowy rabat na produkty wykonane na zamówienie.

- Większą część naszego asortymentu stanowią meble użytkowe – mówi Michał Żołnowski, prezes zarządu „Kreatywne Stolarstwo by Konar Meble”. – Oferujemy m.in. krzesła tapicerowane i stoły, czyli elementy wyposażenia, z których każdego dnia korzysta każda rodzina. Dodatkowo nasze produkty są odporne na, nazwijmy to, intensywne użytkowanie przez najmłodszych. Myślę więc, że meble dobrze sprawdzą się w domach rodzin wielodzietnych. Przystępując do Programu KKDR mamy okazję odciążyć budżety domowe rodzin wielodzietnych, ale również poinformować lokalną społeczność o naszej ofercie.

Przypominamy, że w ramach Programu KKDR zniżki dla rodzin wielodzietnych oferują już: restauracje, cukiernie, punkty usługowe, placówki świadczące opiekę nad dziećmi, a nawet klub z piłkarskiej Ekstraklasy. Pełen wykaz naszych Partnerów, wraz z oferowanymi ulgami, dostępny jest w specjalnej dedykowanej Kolbudzkiej Karcie Dużej Rodziny zakładce. Tam znajdują się również informacje w jaki sposób przedsiębiorcy mogą dołączyć do naszego projektu.

O KARCIE I PARTNERACH PROGRAMU (kliknij)

Atrakcyjność Programu „KKDR” uzależniona jest od liczby ulg, rabatów i uprawnień, które zaoferują nasi Partnerzy. Dlatego zachęcamy gorąco wszystkich przedsiębiorców do wypełniania Deklaracji Uczestnictwa w Programie.