Tradycyjne rumuńskie kiełbaski z grilla, czyli Mici - to przygotowywana z mielonego mięsa potrawa, którą ze zniżką w wysokości 10 procent nabywać już mogą posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Właścicielem punktu gastronomicznego „Mici Grill”, który mieści się w Lublewie Gdańskim przy ul. Wybickiego 41, jest obywatel Rumunii Teodor Dariu. Jak zapewnia, serwowane z grilla potrawy przyrządzane są według tradycyjnych rumuńskich przepisów, ze sprowadzanego mięsa i mają niepowtarzalny smak. Gastronom, który do Polski przybył przed dwoma laty podpisał właśnie umowę z Wójtem Gminy Kolbudy dołączając tym samym do grona Partnerów Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

W imieniu nowego Partnera KKDR zapraszamy posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny do skorzystania ze zniżek i sięgnięcia po Mici, rumuńską potrawę z mięsa wołowo-wieprzowego, którą w zestawie z frytkami i warzywami nabędziemy z 10 procentowym rabatem.

W punkcie gastronomicznym „Mici Grill” posiadacze Karty mogą również z 10 procentową zniżką zakupić czarną kawę, cappuccino czy kawę mrożoną.

Nowy partner KKDR jest kolejnym już przedstawicielem branży gastronomicznej oferującym rodzinom wielodzietnym z Gminy Kolbudy rabaty na swoje produkty. Jest jednocześnie pierwszym w tym gronie przedsiębiorcą, który specjalizuje się przede wszystkim w daniach serwowanych z grilla. Choć działalność w naszej gminie rozpoczął stosunkowo niedawno już zdołał zyskać niemałe grono stałych klientów.

Pełna lista Partnerów Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny:

https://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny

Wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i chcieliby dołączyć do projektu dedykowanego dużym rodzinom zachęcamy do kontaktu tel. (58) 691 – 05 – 50. Na pewno poinformujemy o każdym sklepie, punkcie usługowym czy innych formach działalności, z których ze zniżką skorzystać będą mogli posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.